Собиранка во Охрид (впечатоци тука - слики во галерија!)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
ZIKS напиша:
едно ми доаѓа повеќепати на ум: Има ли LiveChat некаде на Кајгана, или не ? Бидејќи подобро е повеќемина да се уклучиме и да зборуваме, во исто време, мислам подобро е, а ако има, како може јас да го имам промашено ? :)
Темава е Собиранка во Охрид (впечатоци сега - слики после)
а за то имаш тема Прашања (до администраторите) и одговори (од администраторите) :helou:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Bacillus gagous напиша:
Off topic абе мочањето во езеро не му штети на езерото никако туку премногуте туристи, и рибокрадци, му сметаат, а ако мочаат во езеро, само докажуваат колку им е културата.
...pa normalno be...mochanje u ezero:toe: ...ja vikam da pochneme da kopame kanal Skopje -Ohrid...hahahhaa...sorry...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Добро Димитар, се зезав:)

И стрпете се останатите, ќе има слики.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ќе заборавев да кажам... Вчера ја пуштија во Табана песната од Маце, па со Дивајн сакавме смс да му пишеме. Штета, го немавме бројот.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Само што пристигнав дома,па да пишам одма впечатоци од собиранката:
Беше СУПЕР,ја наполнивме Табана,се сликавме со шанкерот,ја пресмеавме келнерката(па и цела Табана) и си отидовме.Успат ги запознав Форчн(КОНЕЧНО),Нинџа(ми остави супер впечаток),Сагаква(после здравото не праевме многу муабет хехехехе),Црвенокоса(нема љутиш???),Мар мар(исто без муабет помина хехехе),Димитар(ЧЕ) и се извинувам ако некого заборавив,и ептен ми е мило што ги запознав овие фаци.После во Фејм’с бевме(откако ни киднаа сите,па го баравме каде е),и таму беше супер,музиката исто така,по мој мерак.Со Ортаче имам некои сметки да расчистам,ама како рече?-за 2 недели хехехехех.
Иначе ДА-денес ја отворивме сезоната на капење венѕеро со ЅОНЕ,беше многу весело за тоа кратко време додека бевме во вода хахаха.
Фала на Охриѓани и Стружани за добриот прием,супер се покажаа како домаќини,па се гледаме во наредна прилика!
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
BusHav напиша:
Само што пристигнав дома,па да пишам одма впечатоци од собиранката:
Беше СУПЕР,ја наполнивме Табана,се сликавме со шанкерот,ја пресмеавме келнерката(па и цела Табана) и си отидовме.Успат ги запознав Форчн(КОНЕЧНО),Нинџа(ми остави супер впечаток),Сагаква(после здравото не праевме многу муабет хехехехе),Црвенокоса(нема љутиш???),Мар мар(исто без муабет помина хехехе),Димитар(ЧЕ) и се извинувам ако некого заборавив,и ептен ми е мило што ги запознав овие фаци.После во Фејм’с бевме(откако ни киднаа сите,па го баравме каде е),и таму беше супер,музиката исто така,по мој мерак.Со Ортаче имам некои сметки да расчистам,ама како рече?-за 2 недели хехехехех.
Иначе ДА-денес ја отворивме сезоната на капење венѕеро со ЅОНЕ,беше многу весело за тоа кратко време додека бевме во вода хахаха.
Фала на Охриѓани и Стружани за добриот прием,супер се покажаа како домаќини,па се гледаме во наредна прилика!
Да, освен “муабетот“ за цигарите од Весна немаше некоја друга дискусија ама не е ни битно, мило ми е шо ве запознав и морам да ви признам... ЗАКОН СТЕ
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
A koga na sobiranki ne bilo ubavo.
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
И кога ја не сум.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Геџо и Ортаче вистински домаќини...

Форчн права админка значи сите не изорганизира..еве една гушка до неа :)

Дивајн им ги задоволи потребите за нет на сите што кризираа ама само за кратко (Он.Нет виновен)

Овер ни беше ко мајка не хранеше цел пат :pos:...то бе Колега

Коки е возач на месецот...а сите треба да зееме медал за тимворк (наша кола) заради патот за назад шо го држевме Коки буден и у тоБ форма

Диџеите Ацид и Кенгур добри беа со Би-џиз (омилената група на Кенгур-дури и таква фризура има)

Поздрав и до шанкерот кој коа скршив чаша ме частеше пиво :)

Има уште ама ај нека ми текне :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom