Обложување на нет

Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Најдобра кладилница онлине кладилница моментално ? Дали може без Netteler да се уплати и исплати ?
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
jas imam veke karticka od neteler mozam li da ja koristam , istekuva 2017 mart mesec :toe:
Можеш да ја користиш, и јас ја имам картичката и уште е активна без проблем...
Проблемот ќе биде само кога ќе ни истече.. е тогаш ќе му ја мислиме :)

Инаку по некои форуми мислам дека и од Србија и Босна имаше дечки шо се пожалија дека не можело веќе да се нарачува Нет+ картичките кај нив...
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
а шо е фрка од скрил да се депонира на дебитна, не е дека директно од кладилница оди трансакцијата туку со посредник.
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Можеш да ја користиш, и јас ја имам картичката и уште е активна без проблем...
Проблемот ќе биде само кога ќе ни истече.. е тогаш ќе му ја мислиме :)

Инаку по некои форуми мислам дека и од Србија и Босна имаше дечки шо се пожалија дека не можело веќе да се нарачува Нет+ картичките кај нив...
preeska naracav od e-bay so Net+ kartickava,nemase problem ;)
 
Член од
31 јануари 2012
Мислења
48
Поени од реакции
8
еве што ми пишаа од нетелер :( :

Thank you for contacting us.

Be kindly advised that due to recent changes in our company policy, a decision has been taken and our customers residing outside the European union wouldn't be able to apply for virtual or plastic Net+ cards anymore.
If you still have active cards in our system though, you can use them until they expire.

You can check our homepage for more updates on the topic.

Thank you for your understanding.


Thank you for choosing NETELLER!
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
еве што ми пишаа од нетелер :( :

Thank you for contacting us.

Be kindly advised that due to recent changes in our company policy, a decision has been taken and our customers residing outside the European union wouldn't be able to apply for virtual or plastic Net+ cards anymore.
If you still have active cards in our system though, you can use them until they expire.

You can check our homepage for more updates on the topic.

Thank you for your understanding.


Thank you for choosing NETELLER!
На здравје бричење тогаш :)

preeska naracav od e-bay so Net+ kartickava,nemase problem ;)
очигледно не свати шо кажав.. реков дека порачување нови Нет+ картички нема да може.. а не дека со тековните не може да се купува ;)
 
Член од
11 јуни 2013
Мислења
47
Поени од реакции
47
Дали некој имал проблем на 2Win со депонирање на средства. Јас веќе подолго време го имам тој проблем се јавував и во Комерцијална банка и во CaSys, од таму ми рекоа дека до нив не стига никаква информација за обид за депонирање средства, мене ми пишува погрешен формат:број на картичка, милион пати ги проверив податоците и се точни и имам средства на сметката, не знам зошто не можам да префрлам пари, ако некој е запознаен со ваков проблем ве молам за помош.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
311
Поени од реакции
464
Внесуваш празни места кога ја внесуваш картицата ваљда. Лупни ги цифрите чисто.

А и не се клади таму.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Дечки сте се обиделе да ставите пари на Нетелер деновиве од дебитна картичка. Мене нешто ме зеза денес ? Кај мене ке е проблемот или Нетелер почна да не прима пари ?
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Дечки сте се обиделе да ставите пари на Нетелер деновиве од дебитна картичка. Мене нешто ме зеза денес ? Кај мене ке е проблемот или Нетелер почна да не прима пари ?
Вчера ставив и немаше никаков проблем
 

Kajgana Shop

На врв Bottom