Обложување на нет

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Еве ви една добра причина да не се маткате со нашава онлине кладилница, решив минатата недела да видам како функционира, играв што играв, во вторникот решавам да ги повлечам парите на сметка, до денеска пишува на страната дека ми се резервирани за повлекување ама никако да ги пуштат, тек од кога реагирав денес по емаил , добивам одговор дека во наредните 2-3 работни дена ке ги пуштат или во превод кажано од моето барање за повлекување на пари до евентуалното пристигање ке поминат добри 8-10 дена. Се работи за 400 евра не се работи за 1 000 000 евра да му ебам мајката.
Или лажеш или си направил некоја грешка. Јас имам осум пати исплатено и сите осум пати парите за точно два дена ми беа на сметка.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Или лажеш или си направил некоја грешка. Јас имам осум пати исплатено и сите осум пати парите за точно два дена ми беа на сметка.
Да не работиш таму ? Што може грешно да сум направил освен да направим bank transfer и да одбереш сумата :zloo:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Да не работиш таму ? Што може грешно да сум направил освен да направим bank transfer и да одбереш сумата :zloo:
Епа за директен банковен трансфер се чека подолго од било кој друг метод.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Епа за директен банковен трансфер се чека подолго од било кој друг метод.
Друже знам, но муабетот ми беше, ако не реагирав петокот со емаил, пошто се чека 2-3 дена а веќе беше поминато тоа време гарантирам дека ке чекав уште, значи од моето барање до нивната реализација 10 дена поминуваат што е многу.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Епа за директен банковен трансфер се чека подолго од било кој друг метод.
Нема врска. На трансакциска јас 8х исплатив сите 8 пати за точно два дена беа на сметка. Пробајте па пишете искуство, на непробано како ќе знаете, овај Пајо не ни пробал тролл е ликот.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Untitled.png

Eve vidi deka uste stojat vo rezervirani a kaj isplata kurac prazno - ako sakas da ti pokazam i razmena na mail pa da se uveris. Koj e trol jas ili ti sto si zadolzen od pederine sto ni opnaa danok 10% pa ja falis 2win. Tinja
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Прегледај го приврзокот 159612

Eve vidi deka uste stojat vo rezervirani a kaj isplata kurac prazno - ako sakas da ti pokazam i razmena na mail pa da se uveris. Koj e trol jas ili ti sto si zadolzen od pederine sto ni opnaa danok 10% pa ja falis 2win. Tinja
Во тебе мора да е проблемот. Шо им пишуваш меил? Јави се на телефон.
Абе ме боли кур мене за 2win.
Ти кажувам мое искуство пак да повторам имам 8пати исплатено за два дена на сметка беа. Две од тие осум исплати ми беа по 500евра сите други шест над 100.
Иначе јас тогаш забележав парите ги имам на трансакциска добиено а уште стоеа во резервирани средтсва. Јави им се на телефон види што е работата ебаго.
Данок е опнат уште од пред 4 години и на локалните кладилници, барем од дома да игра човек добра е.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.589
Кога пристапувам на нашава 2win.mk добивам текст порака на бугарски дека пристапот е забранет и да се консултирам со некое си таму бг министерство. Чаре?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Кога пристапувам на нашава 2win.mk добивам текст порака на бугарски дека пристапот е забранет и да се консултирам со некое си таму бг министерство. Чаре?
Јави им се на телефон[DOUBLEPOST=1478520346][/DOUBLEPOST]
Lugje kaj moze da igram vo zivo na internet so direkno stavanje na pari kd tutunska banka?
За директно ставање пари од банка најсигурно на македонската кладилница www.2win.mk
Или направи skrill, или neteller, акаунт и рокај на странски кладилници.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.831
Поени од реакции
7.553
Абе, шо е финтава шо од Нетелер можи само преку банк трансфер да се повлекуваат пари и треба еден куп информации? А за депозит има 10 опции
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
Абе, шо е финтава шо од Нетелер можи само преку банк трансфер да се повлекуваат пари и треба еден куп информации? А за депозит има 10 опции
Од неодамна ја повлекоа опцијата за вадење Нет+ картичка... инаку таа му беше мајката...
Јас ја имам веќе 2 години, и ми трае догодина.. после тоа кујзнае како ќе вадам пари.. :/
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.831
Поени од реакции
7.553
Од неодамна ја повлекоа опцијата за вадење Нет+ картичка... инаку таа му беше мајката...
Јас ја имам веќе 2 години, и ми трае догодина.. после тоа кујзнае како ќе вадам пари.. :/
Опција шо е во игра, префрлаш на скрил и оттаму на картичка, но имаш 3% провизија нетелер-скрил плус 4,нешто долари скрил-картичка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom