Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Препорачајте некој препарат за коса, восок или некоја крема, сакам да ми ја стврдне косата а да не се познава како да е мрсна.
Моментално користам восок од тафт.
исто и мене ме интересира некој добар восок а што не ја праи косата мрсна и што може добро да се оформува после...

или овој каде може да го купам кај нас http://www.slikhaarshop.com/uk/by-vilain.html
Lak za kosa? Ima lakovi sto imaat maski miris
 
Член од
4 јануари 2009
Мислења
91
Поени од реакции
5
Незнам дали е тука соодветно место да прашам ама незнаев каде на друго би можел. Како би можело да се исчистат флеки од боја на кожен лак??? Ве молам за помош
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Дечки некои предлози за облека за искачање во клубови за летно време. Од следната недела се подновувам па ако може некои предлози патики+долна+горна облека. Мислев нешто комбинација Lacoste, Armani едно друго ама не сум јас многу по облека.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.334
Поени од реакции
504
Cisto informativno posle kojznae kolku godini si kupiv od karfur KOPERTON-nema poubavo nesto, odma udira miris na plaza i prekrasno leto! 330 denari sto za koperton e eftino.
 
Член од
9 јуни 2014
Мислења
10
Поени од реакции
0
Некој да не видел вакво нешто за пристојна цена низ Скопје?
 
П

Пепси_

Гостин
Дечки некои предлози за облека за искачање во клубови за летно време. Од следната недела се подновувам па ако може некои предлози патики+долна+горна облека. Мислев нешто комбинација Lacoste, Armani едно друго ама не сум јас многу по облека.
temno sino so belo i nemas promasaj za letni kombinacii.

zara - kratki pantaloni 2 k sini

2-3 majci so V bela,portokalova zavisi kakov ti e stilot

patika nisko edno i gotof si za zenenje

za u klub 2-3 kosuli ednobojni da se
 
Член од
14 септември 2013
Мислења
46
Поени од реакции
6
каде можам во скопје да најдам вакви, и која би им била цената?
 
Член од
9 август 2014
Мислења
6
Поени од реакции
3
Оваа тема исто ќе ја обележам како важна и нека биде за сите модни прашања, предлози за комбинации, каде членовите може да си даваат сугестии и предлози за модни комбинации или било што поврзано со модата.

Исто така, на многу теми се поставуваат прашања од типот: Каде може да најдам таква и таква сукња/панталони/кошула/маици, па затоа ми дојде на памет да има една посебна тема каде секој може да си праша за тоа што му треба, и ќе си добие информации за каде/што/како/колку пари чини и така.

И така... :)
Ѕирни си ја странава можеби ќе си пронајдеш нешто ^^
http://www.lifesubstance.mk
 
Член од
12 ноември 2013
Мислења
38
Поени од реакции
3




дали знаете каде можам да најдам ваква маичка обична скроз црна ?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Кај можам да најдам низ Скопје патики број 48? Барав денес, 47 максимум имаше скоро сегде, а и тоа малце 48 што имаше беше тапа.
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Каде можам да најдам панталони за планинарење по можност да е надвор од Ск?
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Каде можам да најдам панталони за планинарење по можност да е надвор од Ск?
Ако одиш во Скопје имаш во Impact Shop на друго место лично јас слабо познавам[DOUBLEPOST=1408732333][/DOUBLEPOST]
каде можам во скопје да најдам вакви, и која би им била цената?
ГТЦ имаш на 3ти спрат и ако те носи патот накај стара чаршија исто така
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Како се движат цените на поло маици во Наутика во Сити Мол?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom