Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Член од
21 декември 2011
Мислења
568
Поени од реакции
294
кај низ ск да најдам кожна ( не мора е вистинска) кафена машка јакна ?
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Кај можам да најдам низ Скопје добри snapback капи?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Препорака за есен/зимска колекција. Некое јакчниче пантолани и зимси патики :D.
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
кај низ ск да најдам кожна ( не мора е вистинска) кафена машка јакна ?
:) Имаш на фејсбук од оние што препродаваат од ибеј чинам. За 2,000 ги има. Ептен се убави. Со достава до дома, чекаш не знам колку. :) Прашај си. 30 дена мислам ако ги немаат, два до три дена доколку ги имаат.[DOUBLEPOST=1411161765][/DOUBLEPOST]
Дечки, вакви панталони (Cargo Pants) да не знаете каде има? Или ваков вид. Нејќам да носам од оние тесните фармерки, преку глава ми са.

Ја сум од Свети Николе и го прошетав целиот град и немо у никој бутик. На 15ти ќе одам за Штип и дали има таму некаде некој бутик или продавница шознам.
И дали уопште се продаваат низ Македонија?
Има во Лептокарија во еден бутик, во него само металска, некоја гардероба се продава, има и од овие модели нешто слично. :) Ко да имам видено, да.[DOUBLEPOST=1411162304][/DOUBLEPOST]
Препорака за есен/зимска колекција. Некое јакчниче пантолани и зимси патики :D.
:pipi::pipi::icon_lol::vozbud::sneaky::unsure::pos:
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2011
Мислења
568
Поени од реакции
294
:) Имаш на фејсбук од оние што препродаваат од ибеј чинам. За 2,000 ги има. Ептен се убави. Со достава до дома, чекаш не знам колку. :) Прашај си. 30 дена мислам ако ги немаат, два до три дена доколку ги имаат.[DOUBLEPOST=1411161765][/DOUBLEPOST]
Има во Лептокарија во еден бутик, во него само металска, некоја гардероба се продава, има и од овие модели нешто слично. :) Ко да имам видено, да.[DOUBLEPOST=1411162304][/DOUBLEPOST]
:pipi::pipi::icon_lol::vozbud::sneaky::unsure::pos:
каде патикиве кажи ми одма! :D двата пара
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Абееее.... вака. Шубе ми е да прашувам тука али ајде. Треба да идам на една забава у стил на дваесеттите. Е сеа ја како кежуал дечко неам некоја голема гардероба. Мислам си имам бели и црни панталони, али некој голем избор на кошули неам, барем не за вакво нешто. Не знам ни дали треба струкирана кошула или не. Е сеа се мислев, пошто ќе ми треба и шешир, федора се викал тој, како да се облечам отприлика. Мислев комбинација цел у бело со ваков шешир, плус да купам бела кошула и да облечам бели панталони. Или тоа, или да земам некоја црна кошула со ваков шешир, и црни панталони нели. Лично вторава опција попривлечна ми е пошто имам топ патики за такво нешто, а и на изгледот и стилот кој си го фурам секојдневно повеќе му лежат темни бои.

Секакви сугестии и совети се добредојдени, ако има и да се додаде нешто :)
 
Член од
20 август 2014
Мислења
8
Поени од реакции
1
U nedela sum na svadba. iam teget pantaloni i crni patiki/konduri neso takvo. Pa sea kakvo sako i kosula ke mi odgovara.? Fala mn
 

Kajgana Shop

На врв Bottom