Кој е вашиот фетиш?

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Фетиш ми е да :sekss: бугарска курва за без пари...
Ова ме потсети на еден виц баба ми ми го кажа пред некој ден, си бил некој човек и отишол кај бугарска курва, имале секс и на крајот овој и дал пари и и рекол..парите се фалшиви..и оваа како што си била тргната да си иде, само се свртела и му рекла...парите се фалшиви, ама триперо е 100% оригинал:pos:
 
M

Mussolini

Гостин
Тоа е веќе желба..
у секој случај, не ми е сеуште исполнето :D

Ова ме потсети на еден виц баба ми ми го кажа пред некој ден, си бил некој човек и отишол кај бугарска курва, имале секс и на крајот овој и дал пари и и рекол..парите се фалшиви..и оваа како што си била тргната да си иде, само се свртела и му рекла...парите се фалшиви, ама триперо е 100% оригинал:pos:
е са веке ме предомисли за мојата желба/фетиш... ке треба да си мислам нов :P
 
P

Peaceful Anger

Гостин
Ова ме потсети на еден виц баба ми ми го кажа пред некој ден, си бил некој човек и отишол кај бугарска курва, имале секс и на крајот овој и дал пари и и рекол..парите се фалшиви..и оваа како што си била тргната да си иде, само се свртела и му рекла...парите се фалшиви, ама триперо е 100% оригинал:pos:
брееј ама мрачна смисла за хумор...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Мојот фетиш ... Јас да серам а она да ме гледа ...
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Она облечена ко Green Goblin,а јас ко SpiderMan и онака сурово се бориме за правдата.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Тенко нежно сребрено ланче со срценце на него наместено убаво топло меѓу градите :wub: :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom