Кој е вашиот фетиш?

HardCore

Cylon
Член од
4 февруари 2010
Мислења
139
Поени од реакции
38
Колку некои и да се прават дека немаат никаков фетиш, факт е дека сите ние се палиме на нешто. Но да се разбереме, зборувам за возбуда од некој предмет а не дел од тело. Тоа спаѓа во друга категорија.

Мојот фетиш е чипка, долен веш. Девојката може да биде и просечна, ама ако носи секси долен веш, јас сум на колена. Исто така, доста ме возбудува и латекс.

А кој е вашиот фетиш?
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Колку некои и да се прават дека немаат никаков фетиш, факт е дека сите ние се палиме на нешто.
Ту ту ту, колку нема врска, факт било дека сите имале фетиш, абе остај се... Нормално дека секој се пали на одредени работи - дали делови од телото, карактеристики на некоја особа, разни позиции во кревет или што и да е... Ама дека секој се пали на некој предмет нема врска. Кај мене дефинитивно нема такво нешто, ни некоја посебна облека која ја преферирам да ја носат, ни некои помагала ни што и да е, баш напротив.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.712
Го пастирам мислењето од друга тема со надополнување: Да викне уште една женска, да ми стават екстаза во пијалокот, да ме врзат за креват и да ми прават/да си прават што сакаат цела вечер...да носат црни хулахопки и да им ги лижам стопалата, да ме мастурбираат до истите. Да се врземе со црна свила преку очите и да се лижиме цела ноќ...:drk:
 

HardCore

Cylon
Член од
4 февруари 2010
Мислења
139
Поени од реакции
38
Ту ту ту, колку нема врска, факт било дека сите имале фетиш, абе остај се... Нормално дека секој се пали на одредени работи - дали делови од телото, карактеристики на некоја особа, разни позиции во кревет или што и да е... Ама дека секој се пали на некој предмет нема врска. Кај мене дефинитивно нема такво нешто, ни некоја посебна облека која ја преферирам да ја носат, ни некои помагала ни што и да е, баш напротив.
Извини, еве исправка:
Факт е дека 5 999 999 999 имаат фетиш...
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Еј што си бил ти духовит, не скина од смеење... :tapp:
 
T

theTinule

Гостин
Кон момци со дооообра патика :)
И кон момци кои носат убави шалчиња или марами :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.712
Кон момци со дооообра патика :)
И кон момци кои носат убави шалчиња или марами :)
Ова ако е фетиш јас сум Цар Самуил...освен ако не сакаш да бидеш врзана со шалот околу врат а со марамата преку очите носејќи ги доообрите патики тај типацот...е вака веќе зборуваме...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom