Кој е вашиот фетиш?

Член од
18 јули 2015
Мислења
20
Поени од реакции
15
Ако има некое девојче до 22 години заинтересирано за фоот фетиш односно да ми биде господарка,да прави со мене што сака да ме врзе со хулахопки да и лазам како кученце да и ги мирисам масирам и лижам стапалата,нека ми пише да се забавуваме за обострано задоволство
 
Член од
20 февруари 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
Ако се смета за фетиш, тогаш многу ме возбудува кога носи црвено блузиче, кошулче, што и да е само црвено да е. :)
Црвената боја ми е омилена и често пати си носам црвени кошули и маици. П.С. Имам и нова црвена патика

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
Добра чипкана хилохопка до колена и добро чипкано боду а може чипкани гаки и елече комбинација луда задоволство ненормално.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Коса во репче и целата онаа процедура додека ја средува косата во репче, хулакопки, влажни и/или проѕирни гакички, облечена во машка долна маичка. Невини, незаинтетесирани, ладни изрази на лицето и погледи, поглед од долу кон горе кога седи свиткана кон напред со рака потпрана на брадата, секакви бавни, елегантни движења особено во делот на половината и рамената Отприлика толку. :) Нај искрено сите паѓаме на оној легендарен поглед преку рамо тоа е и психолошки истражуван феномен, С. Фројд има една изјава Секој дел од телото е сензуален. А зошто баш одреден фетиш, дел од телото или активност не привлекува е посебно интересно и подлабоко анализирање.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Вакви нозе ммммм... :ljubove: а за газот да не збориме... топ џенцка

 

Kajgana Shop

На врв Bottom