Кој е вашиот фетиш?

T

theTinule

Гостин
Значи во кревет го сакаш со патики?
Оти ако ги соблече се губи магијата...
Фетиш е нешто што ти ја ствара желбата за секс со некоја личност. У муабетов предмет кој ќе биде на личноста.
Истиот може да си остане на него и у кревет, али не мора. Во случајов, патиките, нема да останат на него.
Исто како и што долниот веш од чипка нема да остане на типката, како што зборат членовите во погорните постови.
Am I clear now? <3
 

HardCore

Cylon
Член од
4 февруари 2010
Мислења
139
Поени од реакции
38
Исто како и што долниот веш од чипка нема да остане на типката, како што зборат членовите во погорните постови. <3
Како мислиш дека долниот веш од чипка нема да остане? Можеби гаќичките ке бидат соблечени а останатото останува. Прслучето, чоратите и жабиците остануваат.:)
И не паѓај на провокации. Ако патика те пали, супер. Нема што да се објаснуваш.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Црна чорапа и црна хеланка, а ако таа хеланка ја носи некоја со добар задник, уффф во тој случај се избезумувам...:)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.704
Поени од реакции
19.770
Врзани раце во доги стајл, неговите раце на врат кај мене или за коса влечење и така нежно давење, мхмхмх бесно ...
 
Член од
13 декември 2009
Мислења
1.307
Поени од реакции
647
Фетиш е нешто што нема врска со секс, а предизвикува сексуална желба. Не може фетиш да биде сексуална поза или танга. Мојот фетиш е мирисот на кожа, може да биде кожна фотелја, кревет, или кожна облека на дамата. Не мора да биде ништо секси или бдсм, само на пример кожна сукња, или кожно палто. И сеуште не сваќам кој е тој фетиш со патиките, не сум го сретнал порано. Секакви фетиши има, ама некој да носи патики во кревет не сум сретнал, искрено.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
Враќам лезбејки на прав пат.
 
Член од
2 август 2006
Мислења
6
Поени од реакции
4
Момци со големи сочни усни за љубење (стил на Анџелина Џоли усни ама машка варијанта ):vozbud:
и башка ако знаат како и каде да љубат вистински...уф!
 

Wiche

шегобиец
Член од
22 декември 2009
Мислења
204
Поени од реакции
120
Имам фетиш за клемпави женски уши... толку се возбудам што ме стрефи права падавица......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom