Како да се освои и задржи женското внимание?

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Шо е помажествено од титулата шовинист-тепач.Бонус поени ако е клоца со каубојка.
Иди бегај бе ... :icon_mrgr:
--- надополнето: 28 јануари 2013 во 22:37 ---
Врска немаш.
Незнам која ти е поентата бе брат ............ на темава правиме муабет за едно, а ти збориш за некакви боксерски вреќи ...... насилството не е решение за ништо !
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.900
Поени од реакции
21.377
А да си смениш профил и да се претставиш културно,оти со овој муабет што го направи до сега,можам да ти кажам дека репутацијата на форумов ти е осудена на пропаст уште од самиот старт.
Аман бе шостори вие страв од форумџиските феминистки.
Да сум ко тебе ама ич не пишам на вакви теми, чисто онака да не си ја нарушиш репутацијата на форумов, пошто од каде после пензија и други бенефиции.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Нека ме наречат како сакаат, јас сум она кое тие го створиле. Акција-реакција момент бе брат!
Те створиле дома твоите, се надевам мајка ти е издржлива жена и добро превоспитана на овој режим.
И какво е чусвтвото кога ќе ја претепаш некоја? Ти расте рог на глава, се чувствуваш подобро, стоиш пред огледало и велиш Алфа мажјак сум да си ибеш векот?
 

Ulbrecht

Ајдеми Попуши
Член од
28 јануари 2013
Мислења
89
Поени од реакции
68
Те створиле дома твоите, се надевам мајка ти е издржлива жена и добро превоспитана на овој режим.
И какво е чусвтвото кога ќе ја претепаш некоја? Ти расте рог на глава, се чувствуваш подобро, стоиш пред огледало и велиш Алфа мажјак сум да си ибеш векот?
Ти мала нешто многу си аздисана. Не си јадела ќотек изгледа?
 
Член од
1 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
363
Тепај, еби им мајката!
А чекај сега ти од затвор пишуваш или од дома? оти ако си вистина таков каков што се претставуваш тогаш се знај кај им е местото на таквите.
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
ауууууу, ќе му пукне П...на жила од ова. леле, не си јал ќотек одамна изгледа.
ако, убо, фантазирај си, можда и ке клецнеш нешто некогаш а да не платиш со пари
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ако ти се фетиш смоките... Али ако направиш трошки на тепихот, тешко тебе!
Фетиш ми се, на алфа мажјаци како тебе им ги пикам во задник како жетони. Проширен си ти, не оставаш трошки.
 

OSHO-Lover

Konecno Sloboden...
Член од
2 декември 2011
Мислења
2.213
Поени од реакции
2.844
А чекај сега ти од затвор пишуваш или од дома? оти ако си вистина таков каков што се претставуваш тогаш се знај кај им е местото на таквите.
А да не пишува од некоја пештера...:) За таквите само пештера, далеку од цивилизација...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom