Впечатоци од Кајгана собиранката, 02.06.2007 (сабота)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
mene me nema na slikite, neka mu ja misli toj deckoto so plavo belata maica, se znae toj koj e :), najvise slikase, ja mu maftam, mu maftam ama dzabe, dali mu se vidov nekako kako da ne sum od kajgandziive, pa ne doagase nakaj mene, ali u sekoj slucaj i ne se eksponirav mnogu, bev u low profile, ama vidov dosta luge, poviseto nepoznati, ama sve e snimeno :)

P.S. se upoznav samo so divajn, pozdrav divajn :helou:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
dungeon master напиша:
mene me nema na slikite, neka mu ja misli toj deckoto so plavo belata maica, se znae toj koj e :), najvise slikase, ja mu maftam, mu maftam ama dzabe, dali mu se vidov nekako kako da ne sum od kajgandziive, pa ne doagase nakaj mene, ali u sekoj slucaj i ne se eksponirav mnogu, bev u low profile, ama vidov dosta luge, poviseto nepoznati, ama sve e snimeno :)

P.S. se upoznav samo so divajn, pozdrav divajn :helou:
Не направи како што ти реков за да запознаеш уште минимум 50 луѓе? Срам да ти е ... тоа ти е исто како да не си бил ...
Јас се чудам зошто никој не те спомнува, а тој мангуп ја збришал ... ааа, нареден пат ќе те шетам по кајганџии како мене Серпико овој пат ... знаеш она, како невеста кога наздравува со гостите ... :pos2:
Поздрав, мило ми беше што се видовме:smir:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
dungeon master напиша:
mene me nema na slikite, neka mu ja misli toj deckoto so plavo belata maica, se znae toj koj e :), najvise slikase, ja mu maftam, mu maftam ama dzabe, dali mu se vidov nekako kako da ne sum od kajgandziive, pa ne doagase nakaj mene, ali u sekoj slucaj i ne se eksponirav mnogu, bev u low profile, ama vidov dosta luge, poviseto nepoznati, ama sve e snimeno :)

P.S. se upoznav samo so divajn, pozdrav divajn :helou:
И ти ли беше?
Зошто не пријде да се запознаеме? :33:

Кај ќе те познаам во толкава гужва. Да беше Мед Мекс со тебе, него сигурно ќе го познаев :) Ајде, ќе дојдеш на фудбал нареден пат, или кога ќе се возиме со мотори :motor:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Па малку со задоцнување, али ај и јас да си кажам впечатоци... Значиии
1. Го упознав Кенгур и морам да признаам дека е ептен гуд лукинг, барем по мојот вкус и ус пут ќе срушев чаша пошо сум лузер.
2. Ширев дезинформации дека Прл не е тука, ама па од кај да знам јас :) Енивеј, многу, ама МНОГУ ми е мило што ја видов, така разиграна, разубавена, насмеана, превисока за мои стандари ( па морав да и мафтам за да ме примети , али нема везе, битно да се дружиме :) ) и така...многу ми е мило што ја видов пак, али имав осеќај дека и киднав дур ми праеше муабет и сеа криво ми е, али ај следечи пут! :)
3. Форчн! По толку долго време се осеќав ко да ја знам, па и она мене, тоа беше љубов дефинитивно :):):)
4. Гего го видов, али а сакав да му се убацам негде го снемуваше, значи или ме избегаваше, или не ме примети поради мојата висина ( второво е поверојатно :):):) )
5. Бојд мислам дека беше, видов ја весело девојче што прави муабет со Викет, се упознав и дур да разберам што ник има се окозив, у секој случај фина појава :)
6. АДА, аах Господ знае колку чекав да ја упознаам, па и луѓе прашуев и се усреќив :) Ептен ми е драго што конечно ја упознав, јес да требаше да сврземе повеќе од 2 реченици, али ајде и тоа ќе го оставиме за следечи пут! :)
7. Фала им на Урбан, брачеда ми (Нина), Дукс (Еспањолата), Буш и секако, секретарицата Ива (Псајватевр) за дружбата.
8. Имам впечаток дека новиве членови или се ептен срамежливи, ептен НЕдружељубиви или мислат дека на чело им пишува кои се па ќе ги бркаме по кафиќи :) Треба малце пооуштено и дефинитивно да не се групираат по два-тројца па другите кој ги ебе...
9. Дајмонд беше добро место, само што боље би било да најдевме нешто само за нас, затоа што вака не можеше да му се убациш на секој и да го прашаш кој е пошо имаше многу луѓе што не беа форумџии...
10. САКАМ ПАК!

п.с. велешанките дрољи, пак не дојдоа! :):):)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
А Ацид? :malo:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
@doti4nata :kesa:
него, јас слабо седев, поради оправдани причини и се запознав со споменатата погоре, риал г`рл, нина... и толку ми текиња, пошто бев ептен на кратко. ако заборавив некој/а, тужете ме. или поЦетете ме -))
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
И го видов Викторгг, али не знам, некако се најдов у небрано, и ми беше срам да му се убацам. Жалам за тоа!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
И ја те видов тебе, ама мислев дека си од типот форумџии кои ги спомна во точка број 8 пошто седеше со плус две девојки кои не ги знаев. :)
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Se i zvinuvam na site kajgandzii sto bea tamu na sobirankata, sto ne se upoznav so niv, ama ja mlada nevesta znaete kako e :kesa: , pa baska i gledam sve mladi ( da ne kazam bajagi pomladi :) ), pa nekako ne mi bese ugodno, a i si otidov nekade pred polnok i to



Zdravje nareden pat ce se upoznaeme podobro, samo da bide kako sto predlozi doticnava :), da bide negde kade sto ce bidat samo od kajgana, zosto mi bese glupo da mu prijdam na nekoj i da se upoznaam, sto go znam moze ne e od forumo, pa da mu kazes nesto kao decki od kajgana da ne si, pa on na tebe ,,Kakva kajgana be", ima da bide smeski
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Ke ima Bitola nekogash neshto vakvo?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Picasso` напиша:
Ke ima Bitola nekogash neshto vakvo?
Организирајте, па викнете ... :toe: :smir:

Туку мислам дека и беше доста на темава ... до наредната собиранка, пријатно!:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom