Впечатоци од Кајгана собиранката, 02.06.2007 (сабота)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
TpH_Bo_OkO напиша:
Хихиихих :)

А нема ниедна фотка од мене у галерија...how about that :)
Така ти е кога нејќеш да се сликаш со мене!:kotek:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Дивајн напиша:
Така ти е кога нејќеш да се сликаш со мене!:kotek:
Кога веќе го спомна сликањето, дури сега согледувам дека никој не сакаше да се слика со мене :( Не сум интересен изгледа :))

Стварно ми е криво шо не се сликав ни со Дивајн ни со повеќето со кои сакав да се видам у монитор у галерија, ама па од друга страна, настрана од галерија и сл. си се сликав со една многу драга личност за мене од форумов :back:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Спајдер баш ти одговара аватарот :)

Трн се запознавме јас и ти ?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
G e G o напиша:
Трн се запознавме јас и ти ?
Хм...Брат ја поима неам со кој све се запознав, ама мислам дека не, а во таа чест, следно доаѓање накај езерото, ќе пиеме пиво!

П.С. На Ацид штотуку му ги испратив оние фотки кои јас ги нарекувам сеир фотки :) па...
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
дај бе пофалете се како си поминавте во Место? или пак бевте премногу исцрпени? хаха... и до колку останавте таму?
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Еј а кој беше еден со брадуљче? :) Седеше само и се смееше..хех :) А да, и пиеше :)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Necrophilia напиша:
дај бе пофалете се како си поминавте во Место? или пак бевте премногу исцрпени? хаха... и до колку останавте таму?
Место беше закон :) има слики во галерија ... останавме до 5 сабајле па бевме по бурек ама немаше тамо кај шо бевме бурек па се вративме назад и јадевме бурек во една бурегџилница до место беше ... ме свати некој шо сакам да кажам :toe:
абе лудо и јако беше :)

Martin$ напиша:
Еј а кој беше еден со брадуљче? :) Седеше само и се смееше..хех :) А да, и пиеше :)
Гижо беше со брадуле и пиеше и се смееше ... а имаше некој шо не пиеше ??? добро мартин ти малолетен си :nenene:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Necrophilia напиша:
дај бе пофалете се како си поминавте во Место? или пак бевте премногу исцрпени? хаха... и до колку останавте таму?
Бидејќи останав последна, се наоѓам во прашањево, па ќе го одговорам.

Во Место малку музиката зае*аваше (за останатите, дека јас лично се` можам да слушам и на се` да си играм), па затоа повеќето не ни влегоа, а од тие што влегоа, повеќето си заминаа одма или малку подоцна.
Тие што останавме си поминавме супер! Игравме, се смеевме, се сликавме, си правевме по малку и муабет и така. Одлично ми беше барем мене!
После тоа и на доручек се подруживме каде што исто се пресмеавме и добро што "не не` раздени!" ... :pos2: :pos2: :pos2:

Со еден збор, никој не виде ништо од журката, од тие што не ја завршија до крај ... за жал ... :toe:
 

ЅОНЕ

сакам скопско
Член од
25 јануари 2007
Мислења
588
Поени од реакции
31
TpH_Bo_OkO напиша:
Хихиихих :)

А нема ниедна фотка од мене у галерија...how about that :)
Тоа нешто ти си средил иначе јас доставив фотка од тебе до ејсидсамо незнам зошто ја нема:toe:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
G e G o напиша:
Гижо беше со брадуле и пиеше и се смееше ... а имаше некој шо не пиеше ??? добро мартин ти малолетен си :nenene:
Ne rekov deka imaше некој шо НЕ пиеше:icon_roll:icon_lol: Ама овај висок беше :)
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Трн седеше на второто сепаре до излезот со неколку негови пријатели(ваљда) и цело време сликаше:)
Иначе супер беше на собиранкава,се погоди местото и музиката,имаше прееемногу луѓе и добра атмосфера.Се на се оценка 5ка.Жал ми е само што не се запознав со многу луѓе ама ајде,ќе има и нареде пат.:)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
TpH_Bo_OkO напиша:
Абе јас присуствував на собиранкава?
Мислам дека ја те видов... :) Ама ај некој нека го каже истото за мене.
Вака гласи за “Македонски спорт“ извештајот каде се спомнувам јас... “Виктор Г.Г. беше незабележителен во своето деби. Настапи во средината на теренот во првото полувреме без поголем придонес во креирањето на добрата игра...“

Уствари, жал ми е што атмосферата беше разиграна бидејќи не запознав многу луѓе, од друга страна... имаше добра забава.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
ТрН вО ОкО ја го видов дојде негде кај 11 саат или така нешо беше се поздравивме, па го снема едно време. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom