Впечатоци од Кајгана втор роденден!

Статус
Затворена за нови мислења.

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Слушам убо било, за жал не бев при себе во тие моменти и не можев да дојдам :(
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Жал ми е што бев на кратко,мило ми беше што се видов со луѓе кои одамна ги немав видено,али ја немав честа да се запознаам со новите членови!:(
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
vodkamixx напиша:
Го теравме KaiTekk да го врати Кајгана форумот, ако сака влез у синдикат. Потоа, го теравме Бада Бинг да збори се поише и поише, го прашувавме прашања со долги одговори, мора дечково да го праиме рекордер, највеќе зборови што кажал во својот живот, пошо малку збори. :pos: :pos:
Да да, прашања со хомо еротична содржина. :helou:Или така нешто.

Море водке што си ти еден клабер слеш психолог. :salut:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
RealGirL напиша:
Жал ми е што бев на кратко,мило ми беше што се видов со луѓе кои одамна ги немав видено,али ја немав честа да се запознаам со новите членови!:(
Дојде виде и отиде...све тоа за три минути

Не беше у реду бе:nesum:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Mac)) напиша:
Дојде виде и отиде...све тоа за три минути

Не беше у реду бе:nesum:
Поминав на 45 минути!:kesa:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
RealGirL напиша:
Жал ми е што бев на кратко,мило ми беше што се видов со луѓе кои одамна ги немав видено,али ја немав честа да се запознаам со новите членови!:(
И мене ми беше жал што не те видов, а уште повеќе кога ми кажаа дека си била тука (дека мислев не си дошла) ... мамата.

Туку собиранката си помина многу убаво ... првата најсмешна работа беше нашата прошетка низ центарот додека го најдовме кафичот со две табли испишани јајца ... немаше човек што не не' гледаше како да сме од лудница излезени!:pos2:
Потоа, половина вечер си ја преседав на маса и уживав во глетката од полн кафич кајганџии од кои многу не познавам, а и не ги запознав ... после тоа, кога се подиспразни малку гужвата, падна добра ретро журка со многу играње ...
Морам да признаам дека Бушав многу пријатно ме изненади со музиката ... незнам зошто ама мислев ќе забегува со некоја транс музика и ќе биде тапа, ама ете, прекрасно, прекрасно! :zver:
После таква журка, сите разочарани си заминавме дека немаше каде да продолжиме до сабајле!:uvo:
Туку, си надокнадивме другиот ден со кафиња и се' на се' минатиот викенд поминат со Кајганџии морам да го оценам со 10-ка!:vozbud: :helou:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Феноменално беше!Најдобра журка до сега!

И претходно спомнав,ќе спомнам и сега-за форумџија оф д најт го прогласувам СЕРПИКО!(Си знае он зошто :))
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ubo bese...ubo :)

I stvarno, ziti se, so bese taja tablata so kontroli so mrno mi ja dade u ruki? :pos:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Скулгрл напиша:
Феноменално беше!Најдобра журка до сега!

И претходно спомнав,ќе спомнам и сега-за форумџија оф д најт го прогласувам СЕРПИКО!(Си знае он зошто :))
Тенкс аген. Се надевам дека ќе имам прилика за скоро да ја бранам титулата.

Acid, од сега те поканувам на мојот роденден, и тебе и сите кајганџии. Поклон- сликата на вечерта, урамена!

Дами и господа, оф топик енд фор д рекорд, ова ми е прв пост. :)
Време беше и јас на кајгана да дојдам :pos2:


За роденденот...апсолутно забавно уживање! Немам што да коментирам освен - чиста 10-ка !!!

Да не го цитирам Тоше Проески сега...:)

Спајдер, немој пред сите за пивото да кажуваш бе, подлежам јас на закон!!! :helou:

Епа, почнафмееее..... ЕДИТ - Јахуууу!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Serpico напиша:
Acid, од сега те поканувам на мојот роденден, и тебе и сите кајганџии. Поклон- сликата на вечерта, урамена!
Кога, каде? :vozbud:
Јухуууу! :zlo:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
гледам убаво сте си поминале....ми се наполни срцето додека ги читав постовите на сите поединечно...едноставно толку ми е криуво што недојдов....оф леле! блазесиви толку било убаво....ееее на следната собиранка сум прва секако!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Serpico напиша:
Дами и господа, оф топик енд фор д рекорд, ова ми е прв пост. :)
Време беше и јас на кајгана да дојдам :pos2:
Оф топик ту:
Обожавам ведри луѓе што и покрај добрите постови кои им се избришани, не постануваат патетични и не кукаат. Леле имаме многу за надокнадување и матење, мх, мх, мх!:vozbud:

Он топик:
Глас ти не бил тебе ... Алис Купер може вода да ти носи!:zver:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Дивајн напиша:
Оф топик ту:
Обожавам ведри луѓе што и покрај добрите постови кои им се избришани, не постануваат патетични и не кукаат. Леле имаме многу за надокнадување и матење, мх, мх, мх!:vozbud:

Он топик:
Глас ти не бил тебе ... Алис Купер може вода да ти носи!:zver:
Јас УЖИВАМ во Кајгана!!! Најискрено. Избришаните постови заминаа во историја. Јас сакам да ја пишуваме новата заедно.

Оф топик- Алис Купер беее...Да беше Синатра, ај, али Алис Купер? :pos2:


Мистичен, роденденот е во Март. Али ме понесе моментот. Хауевр поканата важи:)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Eве го одприлика бројот што ги имав постовие пред да отидат у неповрат еден добар број од нив


Но одиме понатаму...нели?Место 2200 за една година ќе направам дупло повеќе,и дупло подобри постови
 

Attachments

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да не ја расипуваме темата Спајдер, а секако и од мене пофалба што дојде и помина толкав пат за да си со нас:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom