Впечатоци од Кајгана втор роденден!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Auuu supr zurka decki milo mi e so ve vidov i se zapoznav so nekoi cleovi :):)
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Одлично си пројдовме и у Сенс и у Процес :cug::icon_cool
Јајцата ми отворија апетит... после само на јадење мислев :pos:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Музика- одлична, од почеток до крај, пофалба и за двајцата. :bravo:
Атмосфера- топ, не мислев дека толку многу луѓе ќе дојдат, ама дојдоа ете, таман си бевме.
Дружба феноменална, се беше предобро... Се запознав со многу нови, се видов со многу стари кајганџии... Закон! :zver:После тоа до Процес на афтер-парти, каде бевме единствени посетители+тие дечките на сепарето од десно :pos: Ама се журкавме битно. :music3:

Се на се, прекрасна вечер.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Супер беше отворив ваква тема на Ин Мемориам али еве и тука да ги пишам импресиите. Значи да почнам од Спајдер*шампионе браво*, после него идат сите што ги упознав имав некое лошо предчувство дека ќе бидат дигнати „уфирани луѓе„ а уствари се беше позитивно. Браво и за МРно наш Чентовски со неговите нови потези у денс културата, Ацид и Бушав WOW музика ТОП еј МАЈКЕ МИ...имаше добри ствари нови луѓе се тоа како што ми кажа Бати у изјаваата за ЈАЈЦЕ ТВ „Се беше ок се знаеше руки на половина све тоа бон-тон„ и ондак то
Со БОЉЕ ЖУРКИ У БОЉЕ ВРЕМЕНА
 
D

Delux

Гостин
Колку ми е жал шо не дојдов,а бев во Скопје тој ден...абе ќе пукнам!До душа и не ми остана многу време!!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Дивне не знаеш колку ми е криво што не те видов,да те изнагушкам,а истото важи и за Серпико!Следниот пат јас ја затварам собиранката,не испуштам ништо!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
ТОП беше. :je:

п.с. кај е клабер смајлито ? :helou:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Закон беше одлична забава само жалам што не дојдов во Процер али бев договорен,запознав нови кајганџии и то...
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Ок беше ...
Во Сенс беше Ок ..
Во Вивенди беше Ок ..
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
супер беше, најубаво си поминавме, а музиката благодарение на буш не врати во старите добри времиња и не развесели максимално, убаво беше што бевме во толкав број, мада што можеше да бидеме и во поголем. :salut:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Dobro bese aknavme nekolku rundi tekili so Gardian i Vortex,muzikata bese dobrsa i taka.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom