YouTube Macedonia

Член од
9 јуни 2017
Мислења
12
Поени од реакции
3
Пред некое време почнав да редам видеа во слободно време на Јутуб. Еве дел од нив:
https://youtu.be/X9JCbbkzI2o
https://youtu.be/mflujZ9mJFk
https://youtu.be/5dzQQeaW-4Y
https://youtu.be/TPEv6OaKmF4
https://youtu.be/IwqsyFbFVhk

Sent from my Shoot_1 using Tapatalk
брат снимам со coolpixb500, и видеово го ставам на youtube но ми го дава со лоша слика,што да правам незнам не се разбирам мн од ова. дали треба преку програма да го местам или како ??
 
Член од
23 април 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки. Пред нешто помалце од еден месец отворив јутуб гејминг каналче.
Доколку некој е заинтересиран слободно може да го погледне на следниот линк
Ако ви се допаѓа like and subscribe и слободно изразете желба за што би сакале да видите во следните мои видеа.
Фала ви однапред ^^
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Поодамна имам отворено еден YT канал за кој тогаш сум направила посебен мејл и од тогаш се немам логирано и не го паметам.
Има ли начин да го видам мејлот само ако знам ID на каналот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom