Xchange

Член од
13 февруари 2006
Мислења
315
Поени од реакции
4
Ej sum ti go gledala filmot..e sea tipot malce se zamrsi ama se dobro svrsi!!!
Jas bi se smenila najdefinitivno so profesorkata po filosofija!zosto??/maa ja obozavam taa zena-nekako najposebno ja dozivuvam i beskrajno ja pocituvam!!ima genijalen um,neiscrpna energija i mnogu ispolnitelni misli.....+samohrana majka i naludnicava zena sto bez cenzura go pcue gospod,ja pluka drzavata,ja ruga vlasta....
Ne bas za se ama za mnogu raboti mi e idol i mnoogu mi e milo sto -hm...ne ni znae deka postojam!!
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Би се сменил со било која од спротивниот пол... Баш сум љубопитен и сакам да знам како е да си женско :)
 
M

**MEMORY**

Гостин
Со професорот по програмирање, на сите колеги ќе им изнаставам 10ки и после кога пак ќе станам ЈАС ќе ги частам сите за 10ката што сум ја "добила"...
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Можеби би бил женско но само еден ден,да видам како е,после пак да си се вратам...
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Со мајка ми.
Зошто?
За да ја доживеам таа сила и моќ која ја одржува во живот.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Со некоја која има рамен стомак. Сонувам по рамен стомак, а никогаш сум го немала. Или општо сонекоја згодна згодна цура. Онака само да видам таа како се чуствува во сопствено тело.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
13.272
Со никого... Јас сум јас, не би сакал да ја менувам мојата уникатност со нечија друга.
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
Mmm interesna tema so koj bi se smenila...... aha bi se smenila so bratucetka mi koja e veke vo avion za nakaj doma a jas treba da cekam do 27-mi cisto za da si gi vidam moite doma
 

Kajgana Shop

На врв Bottom