Xchange

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.854
Еве уште една општа, кулирачка и интересна тема ... вчера гледав филм кој го носи истиот наслов и отприлика претпоставувате за што се работи, нели? Е сега малку различно од него ќе е темава ... вака: ако имате шанса да се замените еден ден со вашиот дух, памет или како му доаѓа тоа, во телото на друг некој, кој ќе биде тоа? Значи си останувате психички вие, а го менувате само телото (нешто како во чија кожа сакате да сте?:)) ... со кого и зошто? Немојте со познати фаци, ќе се вртат само две три имиња во целава тема ... нека биде вашиот избор некое поприземјено лице дали од вашиот приватен живот или од форумов општо:kajg:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.154
Поени од реакции
6.846
Ја би се мењал со Коцка под услов да ја задржам нејзината местолокација (Токио). Доколку нема менување на местолокација, би се мењал со Да Бич, и ќе искочам у Милениум и ќе бројам колку луѓе ќе ми се пуштат. White Chicks II :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.854
Има и менување местолокација ... :je:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Би се сменила со една девојка од моето училиште (не кажувам која е :icon_lol:)
 

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.685
Поени од реакции
43
ја би се мењал со некој шо ми е близок чисто за да видам каква будала сум
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.854
sch00lGirL напиша:
Би се сменила со една девојка од моето училиште (не кажувам која е :icon_lol:)
Темава неможе да е интересна ако е цела со вакви постови ... не кажувај која е (иако нема да ја знаеме) ама кажи зошто. Има убаво тело? Има убави гради? Дебела е па сакаш да видиш како е во такво тело? Излегува на места каде што не одиш ти па сакаш да видиш како е? Учи/работи на место што ти е интересно? Итн ... :icon_lol:
 

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
5минути ништо повеќе.би сакала да бидам Big Black Fat Women и да играм Brake Dance...Телото го избирам поради тоа што,овие жени немаат никаков срам,имаат голема самодоверба,ма со еден збор Баш ги брига што се такви,а играњето,е тоа е нешто +,треба да се има муда за да се изведе тоа:)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Би се сменала само на еден ден со мојот шеф на работа...не дека е личен,далеку од тоа....само поради љубопитност, да почувствувам како изгледа да малтретираш преку 600 луѓе, да се плеткаш насекаде каде не ти е место, и при тоа да немаш осет дека сите те мразат...:lud:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
sagaqua напиша:
Би се сменала само на еден ден со мојот шеф на работа...не дека е личен,далеку од тоа....само поради љубопитност, да почувствувам како изгледа да малтретираш преку 600 луѓе, да се плеткаш насекаде каде не ти е место, и при тоа да немаш осет дека сите те мразат...:lud:
Јас би се сменил со твојот шеф исто така, под услов ти да останеш на истото место на кое си секој ден:)
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
so Angelina Jolie , zosto ? Postojat iljada zatoa :)
 
Член од
3 октомври 2005
Мислења
125
Поени од реакции
1
Ako bi se menjaval bi se menal so nekoja devojka za da imam iskustvo povejke vo sexot,i da vidam kako najdobro bi trebalo da go pravam toa koga ke se vratam vo moja koza:bip:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
hmmm...interesno....mislam edinstveni ljuge sto mi be cepkale da vidam kako ziveele/iveat bi bile.... ANGUS YOUNG,JIM MORISSON,JIMI HENDRIX
 

UnMistakable

Love's divine
Член од
16 февруари 2006
Мислења
342
Поени од реакции
1
hmmmm

me natera temava na razmisluvanje, i dojdov do nekakov zaklucok. a toa e: ne bi se menuval so niedna licnost, edinstveno sto bi smenil toa e, so segasniov pamet da se vratam nekade okolu 5 godini nanazad, mislam deka bi imal mnogu raboti da izmenam i popravam na podobro... sto mozebi ako razmislam ima i edna pogovorka: nikogas ne e kasno, ama zavisi za sto...
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
51
So toj so ja raboti Pamela Anderson,ili so Bil Gates,vie svatete zasto
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
Со некој кој што е ептен прост, ај да не кажам глуп (пошто нема глупи луге) али кажав, некој кој денот си го поминува со крави и овци и незнам што, со некој од планина, ван цивилизација, и мислам дека укапиравте со кого сакам да се заменам,
а зашто, па да го пуштам мозокот на пасење, да си праам муабет со некое животно (поубаво ке се разберам него со човек ), да се одморам и од школо и од работа и од компјутер и од лугето и од све.

А најубавиот дел е што тоа ке трае само еден ден, кој го сметам за доволен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom