xbox live za MK

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
Сега сакам да пробам да го купам преку Xbox app, ама па на мене, за разлика од утрово, на приватниот PC , ја нема таа понуда од 1 месец од 1$ + 2 месеци бесплатно промоција ко ти што ја имаш купено... Не знам што се случува :confused::ROFLMAO:

Едит: Средено е, си купив преку лаптопот :vozbud:
на уса регион се плака со мк картица незнам зошто се ставате на мк само да плаќате плус пари
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
Sakam da otvoram turski akaunt bidejki e najeftino neli.
1. Dali moram od konzola ili mozam od OC?
2. Dali moram da koristam VPN koga go otvoram akauntot i go kupuvam primer za 1 mesec pretplata?
3. Dali e podobro so top up poslem so vaucer gift card?
4. Dali mozam so NLB karticka da platam ili kako da platam?
5. Ako sredam se so akauntot poslem dali ke imam problem so toj akaunt na konzolata da igram so mk ip adresa?
Луѓе не се комбинирајте и зафркавајте со g2a или некои други ствари, ставете дека акаунтот ви е во турција нема потреба ни да го менувате, прави рестарт конзолата и после Game Pass ви е на турски со цена од 44.99 лири месечно. Било која картица работи си плаќате 90 денари и терате на конзола и на пц со истиот акаунт без никакви проблеми. Цената е трагикомично ниска со оглед на тоа колку е кај нас месечно да се претплати или претходно колку ми беше на флорида.. И како плус го пробав клауд гејмингот и е профи и функционира, додека се поврзете од пц палите впн и после само го гасите за да нема проблеми со спора мрежа и лаг и си играте.

Prevzemeno od drug forum
Testirano I raboti :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom