WoW - оригинал

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Мене не ми го хакнувале акаунтот. Таквите твои другари на пример висат по нет кафиња, со миљон адони, секој момент тестираат и пиратски верзии, па даваат пасворд на некој друг демек за голд, па на третиот за да му фарма пвп хонор, и после го хакнале. Се чудам зашто.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Ноуп , од одма играат , ама да со адони .. И знам дека многу хакаат со адони , ама јебига.. :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
129
Поени од реакции
1
Mene mi racunaat po sreden kurs od Masterot, kupi si evropska i ne mu ja misli mnogu
 
Член од
22 април 2008
Мислења
20
Поени од реакции
1
мој основен проблем е што пола време ќе играм не од европа туку од африка, а од таму конекција е боља со УС. Башка не сум луд по европејци....

Затоа прашувам дали има некој искуство со УС сервери
 
Член од
22 април 2008
Мислења
20
Поени од реакции
1
Почнав trial од Aфрика на US сервер и со оглед на врските тука мислам дека е сосема ок. Не дека нема лаг (посебно на места као оргимар) ама дефинитивно лагира каде каде помалце одколку кога отидам од МК на привате во босна или русија. А привате од африка едно 10 метра одиш во област без некоја претерана популација... и дисконект...

Серверот е Мad(r)… (нешто така!?!?!) и е лоциран на западна обала на УСА. Да изберев источна обала можеби ќе беше уште подобро... ама... тогаш не би бил ја ја, нели?...

Останува уште сега кога ќе се приберам да проверам како оди од МК до УСА со лагот.
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Чим е у питање Оригиналната... зае** ... Многу Пари си сака... али пиратската и така и така....
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Ако сакаш ке ти дадам приест 1 :) за 1000 евра:vozbud:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ако сакаш ке ти дадам приест 1 :) за 1000 евра:vozbud:

Што прист имаш бе ? 8/8 т6 :kesa:
Луѓе,научете да зимате гејм картици преку голд ... ја за мојов акк може немам платено 2години .... за 2.000 голд имаш 2месечна претплата .... не е дека неам пари за плаќање ... али на тие педерите од Југотон не им давам 2.200 денари па да ме убиеш ... + стално има некои луѓе што ги мрзи да фармаат голд па према тоа ...

ат хехо .... имам прист за продавање,али сумњам дека ти се даваат/имаш да дадеш 700евра за него ,па према тоа ... кажи ми ... за роуг 70 и пала 70 (роугот има чат пат опрема а паладинот срање) што пари би дал ? (земи в предвид и колку чинат само копиите а + и ликовите)

позз

ах ... да Ат блинд

Брат , Нема теорија да те хакнат па поготово од дома ако играш освен ако не дадеш пасворд на некој гилдие или бог зна што .... Ја например од инсомниа играв до пред некое време (рај за хакнуење аккаунти) па не ме хакнаа .... али едноставно им препорачувам на другарите твој да мењаат пасвор на секои ден/два .... ја сум параноиден па си го мењам на .... 5-6 саата по еднаш :smir:
Затоа некад не знам кој ми е пасс:pos2::pos2:
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
ти и дека да си ке одаш во постата ако одаш негде на одмор и ако зимаш компјутер ке кажеш оти ке одаша на одмор и ке платес колко ти треба колку ке си тама а ако сакаш да одиш на одмор а несакаш да ја играс играта ке ја одјавиш и така.....Играта можеш да ја најдеш во скопје.Може и во струмица ама потешко е да ја најдеш во струмица:smir:
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
1.204
Јас ја купив преку интернет, само бројот ти стигнува, и тоа ја зедов пред една година, платив се на се 1200 денари. Со тоа го добиваш бројот за да можеш да си направиш акаунт и имаш 1 месец гратис играње. Инаку после активирањето акаунтот останува активен за една година или малце повеќе и потоа мора да го продолжиш за да не го изгубиш или така нешто гледав во сетинзите на акаунтот.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Дечко, јави се во ЈУГОТОН Скопје, дечките се љубезни и се ќе ти одговорат. Тие продаваат картички за WOW.
Тел:
023239860
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
realmlist

ne beri gajle ne ti treba bilo kakvo CD u prasanje e samo realmlist niso vise
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
i zemi si debitna kartica od ik banka taa ti e najbolje,provereno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom