World of Warcraft Cataclysm проблеми

Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Треба да ја имаш купено оригиналната игра + сите експазии ако сакаш последната експанзија Cataclysm да ја играш на оригинални сервери. Не знам колку се моменталните цени на експанзиите, ама све би те коштало не повеќе од 100 евра, и тоа со набилданите цени во нашите продавници. Ако ги зимаш од интернет, поефтино од тоа ќе те фати. Првиот месец играње ти е бесплатен, а после се плаќа претплата 13 евра на месец.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
cek a moze i da imas kupeno acc so site wow keyovi so igral neko pocetok da si gi simnes od nnet i taka moze xD poetino e xD
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Забрането е да се продаваат акаунти, така да има опасност ако купиш таков акаунт да го банираат. А исто тој што бил негов акаунтот ако уште ги чува кутиите со cd keys, може да си го поврати акаунтот и да те заебе.
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
22
Поени од реакции
2
ae edno prashajne :D kako mozham od patch 4.3.2 da go spushtam na 4.2.0 ili na 4.0.6 na koj bilo za da mozham da igram na greymane na molten zsh sega avtomatski samo mi se napraj na 4.3.2 taka e od blizard napraeno ako nekoj znajt neka pomognit fala odnapred :)))
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Неможи .
Мораш одново реинстал , и ако сакаш до 4.0.6 ( како шо викаш ти ) ...
Инсталирај ги патчовите manually ...
Значи не го пуштај тоа Launcher.exe автоматски да ти симнува ...

Еве од тука : http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors
Се надевам помогнав ! :D
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
22
Поени од реакции
2
a patchov sho ke go spushtam od ovde samo ke trebit da go prefrlam vo igrata ili trebit i neshto drugo :) ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom