Windows 8

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Член од
20 август 2009
Мислења
65
Поени од реакции
5
Дечки мала помош со осмицава.... Го гористам скоро 6 месеци се е во ред си работи без никаква мана.... единствено неможам да се снајдам со "PERMISSION". На пример nVidia драјвер автоматску абдејт неможе да ја отвори инсталацијата, ја најдов во TEMP фолдер и од таму не се отвора ми кажува дека немам дозвола.... .msi фајлови ист случај неможев едно nero да инсталирам..... има чаре за ова или ?
п.с Се обидов и преку Administrator User пак исто....
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Дечки мала помош со осмицава.... Го гористам скоро 6 месеци се е во ред си работи без никаква мана.... единствено неможам да се снајдам со "PERMISSION". На пример nVidia драјвер автоматску абдејт неможе да ја отвори инсталацијата, ја најдов во TEMP фолдер и од таму не се отвора ми кажува дека немам дозвола.... .msi фајлови ист случај неможев едно nero да инсталирам..... има чаре за ова или ?
п.с Се обидов и преку Administrator User пак исто....
Сигурен си дека немаш вируфчиња?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
W

wicked_1

Гостин
Има некој друг начин да се downloadira Apache Open Office освен преку официјалната страна? ОДВРАТНО НЕФУНКЦИОНАЛНИ СЕ ЛИНКОВИТЕ.
Help, someone! :/
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.751

CHukioo

Шо треба овде да пишам бе? -.-'
Член од
30 март 2011
Мислења
63
Поени од реакции
22
Имам едно големо и битно прашање ако знајте да ми одговорите. Имам лаптоп со лиценциран Windows 8.1, купен од америка. Немам никаков оригинално CD со Windows. Дали можите да ми кажите како да го преинсталриам или да ми посочите некој туторијал пошто јас ништо не успејв да најдам?
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
32
Поени од реакции
2
Здраво, сакам да прашам дали знае некој зошто на екранот во долниот десен ќош ми пишува Windows 8.1 Enterprise Build 9600 а до тоа пишува Activate Windows?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom