CHukioo
Поени од реакции
22

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • B
  Абе оти не кажуваш дека си ти Чукио :))
  B
  BrunoFresh
  Абе сеа со овие море .. Оти порано со нив играв, сеа послабо. Ама внедела ќе играм
  CHukioo
  CHukioo
  абе и ја скав ама задоцнив :P ако се одкажи некој
  B
  BrunoFresh
  Ќе видиме :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom