Unsolved Mysteries

А

Ајсшутер

Гостин
Леееј дефинитивно најдобра емисија само таа ја гледав порано, водителот каков јак и чист глас имаше тоа е неверојатно и музиката беше ептен да се наежиш.
 
N

navivacka

Гостин
Уживав во серијата додека ја гледав само штета што не ја дават повеке:nesum:
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Омилена емисија, баш сега тоа гледав на YOU TUBE :)
--- надополнето: Sep 22, 2011 4:02 PM ---
Како копиљ не пропуштав ни епизода. Водителот со мантилот како збори по мрачни места ми е одма како слика кога ке го слушнам насловот на емисијата. Имаше епизоди со духови кои ме воодешуваа но и епизоди за изгубени брача и сестре кои не ми беа интересни. Најмногу ја запаметив епизодата со духот на детето во една куќа кои си играло со топка со удирање по ѕидот како живо и после од кога умрело се слушало удари по истиот ѕид. Сепак интересно и сакам пак да ги гледам!!
Уште се сеќавам на таа епизода :D
 

The General

A Slight Case of Overbombing
Член од
6 мај 2007
Мислења
478
Поени од реакции
13
Јас па заборавив да споменам дека ја има на дигиталната телевизија на CableTel, а не на аналогната кабелска, sorry :(
И Unexplained Mysteries се интересни, обработуваат феномени од типот на духови, НЛО...
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
На Сител ја даваа порано, чекај МРТВ може ќе ја емитува и така таа е со години назад. :D
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.677
Поени од реакции
4.793
ВРВ беше оваа док. серија , едвај чекав следна епизода:icon_mrgr:

Од нараторот до музиката до случаите што беа обработени (y) ***** од *****
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Добри беа тие со Стек како водител, Фарина не ми праеше мерак. Стек мадафака, зашто нема веќе вакви актери што се фаци, све некои издепилирани женчиња (n)
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
И ден денес се плашам а не па кога бев мал...иначе со Роберт Стек ептен беше јако ама и Фарина не е лош.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.640
Поени од реакции
81.630

РОБЕРТ СТАК ЅВЕР!!! Дај ако може некако Сител пак да ги реемитува епизодиве, многу беа закон (y)


Инаку еве го Стак во Има ли пилот во Авионот :)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Леле памтам имаше една епизода со еден со долга плава коса, им влегол у камп приколка на двајца стари, пар, и овие кога го фатиле овој побегнал и се скрил под камп приколката. Имав фобија од човеков, нон стоп проверував под кревет дан ми е :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom