UEFA EURO 2020 - Општа дискусија

Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.672
Поени од реакции
4.128
Ниедна друга репрезентација нема таков прекар, а не е нешто лупнато онака, сепак одамна рисот си стои на петденарката и си има поврзаност со Македонија.
Реално сосем океј прекар си е. Само ќе ни треба време да се привикнеме. Не знам чив изум е но делува тотално „нормално“.

Ја од што знам Црвени сме се викале, а може и не.
Лавови?
Пер, ќути добро е шо не им текнало „Сонциња“ да не завикаат...Некој е нервозен бидејќи не е на ЕП
Буквално никаква логика нема у ова. Ми личи на глуп кликбејт/форс. Колку да се пише нешто.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.251
Поени од реакции
5.607
Не знам како ќе се издржи Европското од нашите реклами. Панчев со фразатетината "Испишавме историја...", депресивниот Атанас со гајбата Скопско, ебати рекламата, после неколку секунди навиваш да земе да се обеси... :( :confused:
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
35.902
Поени од реакции
55.983
депресивниот Атанас со гајбата Скопско, ебати рекламата, после неколку секунди навиваш да земе да се обеси... :( :confused:
Нормално е тоа. Сите што ги знам, што пијат многу алкохол имаат помалку или повеќе проблем со депресија и параноја.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.669
Поени од реакции
7.955
Еве паметен момак :)

 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.448
Поени од реакции
19.689
Швајцарија, една од најантипатичните репрезентации на претходното светско, а богами и на ова европско. Ќе има многу хејтери на нашиве простори.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.009
Поени од реакции
1.147
Швајцарија, една од најантипатичните репрезентации на претходното светско, а богами и на ова европско. Ќе има многу хејтери на нашиве простори.
Пошто има многу голема Албанска дијаспора и имаат Албанци во сите сфери на општеството. А имаат и доста екс-ју жители, додај и по некој црнец, мексиканец и добиваш класичен швајцарец.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
35.902
Поени од реакции
55.983
Ја не ја хејтам Швајцарска, симпатични ми се муслимани кога за пари крст носат, али на интернет на зборови се маченици на верата.

У Швајцарска го има тој случај. На страна од тоа, добо играат стално за репрезентација и Шакири и Џака и Сеферовиќ.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.662
Поени од реакции
6.470
Ги пишав у предвидувањата 1-1. Еден саат пред почетокот го ставив 2-1 за Швица викам бољи се од Велс, тешко дека ќе изиграат нерешено и види резултат 1-1. :confused:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.203
Поени од реакции
14.320
Брееј кое драпање го удрија за нас...
Кога ќе видам ваква чамуга дојдена на брод од Африка пред 100 години и се праи демек Европеец, па не слушнал за земјава демек, ми се кења.

Од толку лоши работи за државава демек за ниедна работа не слушнал? Не ме зафркавај.:D
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.636
Поени од реакции
19.700
Dresov za evropsko ima onlajn od kaj moze da se kupi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom