UEFA Champions League 2011/2012

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 февруари 2012
Мислења
794
Поени од реакции
633
Хајнекен?:pos:

Туку овие два дена шо убаво е да си фан на Интер, Манчестер, Арсенал, Милан и остала багра. Реал и Барса губат, едниве со другиве очите ќе си ги извадат, овие само сеири пукаат.
Туборггггггггггг
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
ХАХАХАХААХАХАХААХАА Ќе има ФИНТИ ЗА РАМОС ... ВОА Е САМО ПОЧЕТОК ИМА УШТЕ 1000 ДА МУ ГИ ИСМИСЛАТ .. ! :D
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Хахахаххаа абе оти, го скапавте Рамос ? :))))))))) :pos::pos::pos:
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Абе онака оправадано дефанзивски ја избаци топката , што сте запнале па и вие ,a може и брзал да го фати концертот на Харис Џиновиќ :pos:
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Кој ремет го јаде Рамос сега, алал да му е како ќе издржи... А вие што ќењате као Меси бил подобар па споредување на утнатиот пенал па глупости... Кај Роналдо даде гол од пенал вечерва (па и уште еден од игра), па и уште после тоа на рулетот бар шутираше во рамки на голот, не е тој крив што Ноер е ѕвероина. Треба да се каже дека Меси единствено што погоди е пречката? Ја тупите безвеза.

Ноер - свака част :cuc::cuc::cuc: Кои одбрани ги имаше, па дури и при крај кога излезе и остави празен гол легендарен момент. Вашите Валдес и Касиљас да пишете кога ќе одиграат така!
АЛАБА:vozbud:

19 години човече, 120 минути ора на Бернабе:cuc:
Мислењево кажува све! :cuc::cuc::cuc:


Честита победа момци, заслуживте да тепате дури и во регуларни минути! Повеќе неутрално, али потајно за Баерн си навијав :D Скоро и да бев сигурен дека полошо ќе поминеме со Реал, шо знам (не е потценување на Баерн ова, таман работа). Бар добар и мерачки фудбал ќе гледам. Уште ако ги поништат казните што не ми се верува некако, ќе биде прејако!

пс: кој ќеф Роналдо кога утна... Се надав дека ќе го утне цел гол, али јбг =)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom