Trans-species people

Член од
20 јули 2016
Мислења
5.575
Поени од реакции
3.199
Слушај...рефус...слушај вамо. Не знам од кај и зошто ти текна па овoj сој на чудаци сега да ги тинтраш....оти дискусијата ќе иде во две или три насоки и ниту една нема да ти се допадне.
Ќе ти давам хинт-една од нив вклучува зоофилија...
И зоофилија е љубов...така да само со љубов напред и без говор на омраза.
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.440
Поени од реакции
1.029
Темава треба да се спои со Трансексуалност.

Сите транс да бидат во една тема.
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.363
Темава треба да се спои со Трансексуалност.

Сите транс да бидат во една тема.
Трансформери? Трансформатори?Трансзиција? Трансваал?Транспорт и врски? Транзистори?
Трансгресии од странски сили? Трансатлантски кабел? Проблемот е што чудаците сакаат копирајт на зборот
Автоматски споено мислење:

И зоофилија е љубов...така да само со љубов напред и без говор на омраза.
RAPE #METOO
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.440
Поени од реакции
1.029
Трансформери? Трансформатори?Трансзиција? Трансваал?Транспорт и врски? Транзистори?
Трансгресии од странски сили? Трансатлантски кабел? Проблемот е што чудаците сакаат копирајт на зборот
Полесно е сите дискусии за чудаците да ги водиме на едно место. Без разлика дали е Транс "жена/маж", транс делфин или demiqueer dragon kin.

И зоофилија е љубов...така да само со љубов напред и без говор на омраза.
Доколку животното даде согласност. Кој е age of consent кај овцата?
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.363
Полесно е сите дискусии за чудаците да ги водиме на едно место. Без разлика дали е Транс "жена/маж", транс делфин или demiqueer dragon kin.Доколку животното даде согласност. Кој е age of consent кај овцата?
Последниот пат кога проверив овците не беа способни за говор ниту за писмо... Силување си е силување
Што се тиче до дискусиите-имаш Woke и Cancel culture.
Што се опфатени сите овие глупости/...
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
5.575
Поени од реакции
3.199
Последниот пат кога проверив овците не беа способни за говор ниту за писмо... Силување си е силување
Што се тиче до дискусиите-имаш Woke и Cancel culture.
Што се опфатени сите овие глупости/...
Си сака оцвата. Едно ме е да две ме е не.
Автоматски споено мислење:

Полесно е сите дискусии за чудаците да ги водиме на едно место. Без разлика дали е Транс "жена/маж", транс делфин или demiqueer dragon kin.Доколку животното даде согласност. Кој е age of consent кај овцата?
Кога е согласна за колење е и за сексање.
 
Член од
12 јули 2017
Мислења
19
Поени од реакции
16
Како транџа, деми-девојка, транс-сапиенка, транс-невидлива ве замолувам да ја споите темата со транс-сексуалност. :cuc:
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.363
Не, не може да бидеж ганџа и транс. Едното нема врска со другото
деми-девојка
ова не е аниме
транс-сапиенка
тоа е отмен збор за морон(ка)
транс-невидлива
Транс-парентна можда?
Автоматски споено мислење:

транс-сексуалност
Тоа е отмен збор за педерлук.
 

Tyrael

Transhumanist
Член од
21 јуни 2021
Мислења
87
Поени од реакции
131
Темава треба да се спои со Трансексуалност.

Сите транс да бидат во една тема.
Како транџа, деми-девојка, транс-сапиенка, транс-невидлива ве замолувам да ја споите темата со транс-сексуалност. :cuc:
Не, мора да бидеме во чекор со светот иначе останавме на дното.
na redit ima za site posebno, taka i tuka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom