Trans-species people

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.290
Жените кои прифатиле да се натпреваруваат со мажи, само затоа што тие мажи тврдат дека се жени, се всушност фантастично глупи.
Автоматски споено мислење:

Тоа е исто ко, јас, кој сум супер-тешка категорија, се пријавувам да се тепам во перо-лесна и имам право на тоа, бидејќи тврдам дека со своите 130 кила сум перо-лесна категорија. Така се изјаснувам, нема ваљда да ми го забрани некој тоа.

Ќе ми забранат да бидам перо-лесна категорија?
Па смее ли да му забрани некој на оној горе да биде жена?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281
Жените кои прифатиле да се натпреваруваат со мажи, само затоа што тие мажи тврдат дека се жени, се всушност фантастично глупи.
Автоматски споено мислење:

Тоа е исто ко, јас, кој сум супер-тешка категорија, се пријавувам да се тепам во перо-лесна и имам право на тоа, бидејќи тврдам дека со своите 130 кила сум перо-лесна категорија. Така се изјаснувам, нема ваљда да ми го забрани некој тоа.

Ќе ми забранат да бидам перо-лесна категорија?
Па смее ли да му забрани некој на оној горе да биде жена?
За него ова е чудно... :confused:


 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.290
Треба под хитно да се дискардираат овие нерационалности.
Нема здрава, ниту било каква логика. Смешно и тажно е тоа. Но, жените генерално молчат.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.861
Поени од реакции
34.903
Супер чим се идентификуваат како животни, би било добро и уставно да бидат признаени како такви. Така ловците на одреден вид во отворена сезона ќе бидат чисти пред судот.
 

Shahbaz

Транс Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
515
Поени од реакции
1.016
Темава треба да се спои со Трансексуалност.

Сите транс да бидат во една тема.
Сите вакви теми да се спојат под тема “умоболие, сеир и чаре”
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Музејот во Aarhus во Данска е преименуван од „Женски музеј“ ‘Women’s Museum’, во „Родов“ музеј Данска ‘Gender Museum Denmark’

FuO4_P1agAEQ-HR.jpg

:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom