Three Cats Games

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од SinisteR., 7 јуни 2019.

 1. SinisteR.

  SinisteR. осми патник

  Член од:
  10 јуни 2011
  Мислења:
  2.578
  Допаѓања:
  5.898
  Screenshot_1.jpg

  Ја отворам темава да го испромовирам другарчето кој шо веќе некое време за своја душа си креира Андроид игри, па ќе биди супер ако клајте сите по еден даунлоуд. Воглавно се логички игри, многу забавни и артстајло е прекрасен. Имате и рејтинг листа, па ако се осеќате компетитивни еве ви шанса да се јадите со другарите.

  unnamed.jpg unnamed.jpg unnamed.jpg

  unnamed.jpg

  unnamed.jpg unnamed.jpg


  Најнова игра му е Маthstones Memory a останатите игри можете да ги преземите тука

  Во моментот се само Android игри, па ако има доволно заинтересираност ќе напрај порт и за iOS

  F.A.Q

  1. Дали се навистина три мачки?
  Да, три мачки се, јас лично имам видено две, ма да мислам едната се породи па можи поќе да се.

  2. Дали земјата е рамна тепсија?
  Не, то е измислица на илуминатите да не' отргнат од факто дека Австралија не постој.

  3. Дали игрите се бесплатни?
  Бесплатни се, има рекламчина од време на време ама не е страшно.

  4. Дали Македонија ќе се пласира на европско 2020?
  Дај боже.

  5. Кој го уби Тома Здравкович?
  Алкохолот.
   
  Последно уредено: 7 јуни 2019
  На RickyLFC9, brnjomkd, dragonsky и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. smihajlo

  smihajlo Superposition, Relentless

  Член од:
  11 август 2010
  Мислења:
  3.049
  Допаѓања:
  3.423
  Ако не ти плаќа пари за промоцијава треба да ти плати пари за промоцијава.
   
  На Stucc и brnjomkd им се допаѓа ова.
 3. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.814
  Допаѓања:
  33.928
  You had me at Тома Здравкович.
   
 4. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.737
  Допаѓања:
  4.230
  Имаат ли игрите македонски превод ? Тоа ако нема под итно да се направи затоа што ретко игри на Play store имаат македонски превод. Да се направи од игрите и македонска верзија, верзија наменета за македонците.
   
 5. SK-92

  SK-92

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  853
  Допаѓања:
  778
  Зашто?
  Не гледам никаква причина зашто тоа да го направи?
  Ем подобро е на англиски, ем нема да се замара за џабе.
  На македонски неможеш да најдеш превод за филм, па сега он ќе правел во игра која има десет збора кои ги разбира и двегодишно дете.
   
  На zee German, BilboBaggins и ЈуријАркадиевич им се допаѓа ова.

Сподели преку: