Three Cats Games

SinisteR.

осми патник
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.582
Поени од реакции
5.898
Screenshot_1.jpg

Ја отворам темава да го испромовирам другарчето кој шо веќе некое време за своја душа си креира Андроид игри, па ќе биди супер ако клајте сите по еден даунлоуд. Воглавно се логички игри, многу забавни и артстајло е прекрасен. Имате и рејтинг листа, па ако се осеќате компетитивни еве ви шанса да се јадите со другарите.

unnamed.jpg unnamed.jpg unnamed.jpg

unnamed.jpg

unnamed.jpg unnamed.jpg


Најнова игра му е Маthstones Memory a останатите игри можете да ги преземите тука

Во моментот се само Android игри, па ако има доволно заинтересираност ќе напрај порт и за iOS

F.A.Q

1. Дали се навистина три мачки?
Да, три мачки се, јас лично имам видено две, ма да мислам едната се породи па можи поќе да се.

2. Дали земјата е рамна тепсија?
Не, то е измислица на илуминатите да не' отргнат од факто дека Австралија не постој.

3. Дали игрите се бесплатни?
Бесплатни се, има рекламчина од време на време ама не е страшно.

4. Дали Македонија ќе се пласира на европско 2020?
Дај боже.

5. Кој го уби Тома Здравкович?
Алкохолот.
 
Последно уредено:

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.056
Поени од реакции
3.444
Прегледај го приврзокот 210402

Ја отворам темава да го испромовирам другарчето кој шо веќе некое време за своја душа си креира Андроид игри, па ќе биди супер ако клајте сите по еден даунлоуд. Воглавно се логички игри, многу забавни и артстајло е прекрасен. Имате и рејтинг листа, па ако се осеќате компетитивни еве ви шанса да се јадите со другарите.

Прегледај го приврзокот 210403 Прегледај го приврзокот 210404 Прегледај го приврзокот 210406

Прегледај го приврзокот 210407

Прегледај го приврзокот 210408 Прегледај го приврзокот 210409


Најнова игра му е Маthstones Memory a останатите игри можете да ги преземите тука

Во моментот се само Android игри, па ако има доволно заинтересираност ќе напрај порт и за iOS

F.A.Q

1. Дали се навистина три мачки?
Да, три мачки се, јас лично имам видено две, ма да мислам едната се породи па можи поќе да се.

2. Дали земјата е рамна тепсија?
Не, то е измислица на илуминатите да не' отргнат од факто дека Австралија не постој.

3. Дали игрите се бесплатни?
Бесплатни се, има рекламчина од време на време ама не е страшно.

4. Дали Македонија ќе се пласира на европско 2020?
Дај боже.

5. Кој го уби Тома Здравкович?
Алкохолот.
Ако не ти плаќа пари за промоцијава треба да ти плати пари за промоцијава.
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.983
Поени од реакции
34.234
You had me at Тома Здравкович.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.993
Поени од реакции
4.390
Имаат ли игрите македонски превод ? Тоа ако нема под итно да се направи затоа што ретко игри на Play store имаат македонски превод. Да се направи од игрите и македонска верзија, верзија наменета за македонците.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.231
Поени од реакции
1.322
Имаат ли игрите македонски превод ? Тоа ако нема под итно да се направи затоа што ретко игри на Play store имаат македонски превод. Да се направи од игрите и македонска верзија, верзија наменета за македонците.
Зашто?
Не гледам никаква причина зашто тоа да го направи?
Ем подобро е на англиски, ем нема да се замара за џабе.
На македонски неможеш да најдеш превод за филм, па сега он ќе правел во игра која има десет збора кои ги разбира и двегодишно дете.
 
На врв Bottom