THE LAST UNIVERSE @ Club B2 - 19.09.2009

Член од
17 мај 2009
Мислења
22
Поени од реакции
0
Vo toj sluchaj idam for sure!Me interesira dali ke zvucat kako letoska na shkolka,togash izvadija neviden sound i produkcija.Po TOP mi se nashi bendovi.:oeoeoe:
 

elencesrce

Love Is In The Air!
Член од
10 јануари 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
аууу конечно 19ти се гледаме после 23:00 ... ќе биде јакоооооооо:vozbud::smir:
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
малце порано од планираното ама и тоа се деси...не доседав цела журка :(
инаку тоа што го чув беше одлично...марко го слушав од почеток до крај и се
надевав на macidonia reality...ама ништо :(( битно топ беше се....народ...музика...
Браво до организаааација:smir:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
јас така ненајавен си отидов на журкава и....за 100 денари журката беше супер....се изнаскокавме и во 3:30 си дојдовме домааааа....
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Ауу каков жур... ломење до коске, вадење од чорапи.... само шо влеговме Даре завршуеше, Марко почињаше, не извади од чорапи каков саунд, Елена земјотреси напраи откорна вуфери до даске, а на крај live на Synesthesia тоа беше дефинитивно шлагот, откорнаа момците... кичми ломење. Браво за журот. Дефинитивно најбоље.

Ае у иднина поише журковачи со наши артисти и диџеи. :wink:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.421
Поени од реакции
7.772
Copy/Paste од постот на Vodkamixx
Само да додадам дека девојчето што пушташе од 3 до 4 ем убаво изгледа, ем не откорна со некои чудни звуци, гарант имаше subliminal messages во нејзиниот сет :)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Aiiiiiiiiiiiii topoviiiiiiiii........lom zurce prekrasen pomina waaaaaaaaa:vozbud::vozbud: Golem pozdrav do Sun Production se gledame na naredna zurkaaa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom