The HAB Theory

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.524
Поени од реакции
631
cekaj malce ti ovde si otvoril tema a i si navedil nekolku stranici pa videte ni vikas ...........mislam deka treba da dades obrazlozenie nesto da se zainteresirame za temava
p.s:ako mozi ona stranicine so e tekstot vo niv barem na MAKEDONSKI DA E.........ANgliski ne razbiramm
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.415
дај појасни подобро .... немам намера да читам сето тоа
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.415
дај ти подобро земи читај....нема намера да појаснува сето тоа
па што ја отворил тогаш темата ако не ни објасни за што се работи ? можел само преку PM да ни ги даде страниците и толку....
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
35.443
Поени од реакции
54.743
па што ја отворил тогаш темата ако не ни објасни за што се работи ? можел само преку PM да ни ги даде страниците и толку....
Добро за све ли треба да се објаснува? Стварно некои се оперирани од иронија и сарказам.
Не свати ли дека всушност се сложувам со тебе?
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Јас читнав малку...ама не ми е многу занимлива тема да зборам за глобалното затоплување..и све друго што е поврзано со климата и климатските промени.
Темава е малку тапа , а уште потапа е започната
 

Kajgana Shop

На врв Bottom