Talking during sex (dirty talk)

mmm121

Pentaxian
Член од
27 јуни 2006
Мислења
545
Поени од реакции
21
Мие дур се онадиме си праиме домаќински муабети, шо треба да се пазари, дал новите чевли пуштаат вода, шо ќе прајме утре за ручек, кога рекоја стојан со невестата дека ќе поминат на гости, утре дал ќе врни оти има доста работа в поле, а некогаш збориме и за политика.
Вечерва немој за политика, правете некој друг муабет коа се онадете.... па нели предизборен молк е :vozbud:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Вечерва немој за политика, правете некој друг муабет коа се онадете.... па нели предизборен молк е :vozbud:
Вечер стојан иди со невестата на гости, следно онадење по избори.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Што повалкано ми збори партнерката....толку помоќен станувам у сексот
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Се галиме со партнерката,сами сме во спалната,курот полека ми се стврднува до точка кога станува камен,и тогаш и велам онака страсно и директно ја гледам во лице-Сакам да те ебам-и почнувам полека и ги скидам ѓаките надолу,она не се буни уопште,напротив,некако и се допаѓа мојата директност...У текот на сексот,кога сум фатил ритам и нема шанси прерано да свршам,е тогаш работам за нејзе,како клип сум у мотор,ја излудувам и тогаш глумам,демек да не ја повредувам и ја прашувам-Да престанам? А она неее,никако :pos:
Ете тоа е мојот дирти токин на тема секс,стара школа сум,не претерувам во ништо а партнерката секогаш е задоволна од мене,малку да се пофалам самиот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom