Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
да де Горан ме испокаравте :)

сеа видов гледам има 16.1 по утакмица а и е најдобар стрелец во feniks... само што во бетситу не го дава воопошто за да се игра... а таа е единствената која дава игра за играчи кај нас... :S
има и на бет365 онлајн а и бетсити даваа знам и за нба и евролига сеа оти нема незнам
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
Листер - Ипсвич 1
Арсенал гг3+ / 1 и 3+
Манчестер Норич гг3+ ( или 4-6 )
Ридинг Евертон гг3+ / 2 3+
Сити Вила 3+
Милвол Лидс гг/ 3+
Мидлзбро - Кардив гг ( 10/10) гг3+ (7/10)
Транмер-Милтон 0-2
Наполи - Милан 1
Франкфурт- Аугзбург 1 ( за храбри 1 и 3+)
Баер - Шалќе гг3+ ( Сингл вреден!)
НЕДЕЛА
Хановер Аматери 2и3+ ( Сингл со се во)

Барем 2 лифчиња ќе има од овие... и уште 2/3 сигнлови.
ovie amaterive tolku ti se sigurni?
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
за тие што играат онлајн, за вечерва, со малку експериментирање и систем со фиксеви (2 фикса + 1/3) :)



ако ги фатам оклахома, никси и уште една ги враќам парите, ако фатам повеќе повеќе :) (нормално играв и 5/5)
 
А

Анноун

Гостин
Portland - Houston 1 @1.80

3 пораза во низа има дома Портланд (против тешки противници ) . Ќе ги мелат Рокетси вечерва , каков Харден , каков Лин. Портланд се тимска екипа , млади , талентирани и нема да изгубат 4 по ред дома , па што сака нека биде !
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Уште Лејкерс да даде 105,5 плус дома со Феникс. Онака ја стаив последна, има шанси да влезе? Како се Лејкерс сезонава?

Да не бидам оф
Јунајтед т23+@2,3
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Уште Лејкерс да даде 105,5 плус дома со Феникс. Онака ја стаив последна, има шанси да влезе? Како се Лејкерс сезонава?

Да не бидам оф
Јунајтед т23+@2,3
Ќе погодиш мислам, со Феникс гледам статистика доста ефикасни биле и во минатото, а и годинава слаба одбрана имаат Феникс. Сепак јас не пишав, Лејкерси ризични ми се годинава, а и нов тренер мислам имаат оваа утакмица.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Уште Лејкерс да даде 105,5 плус дома со Феникс. Онака ја стаив последна, има шанси да влезе? Како се Лејкерс сезонава?

Да не бидам оф
Јунајтед т23+@2,3
90% ти е фатена.
Коби обожава да игра против Феникс, со мерак ги мели секогаш. А и Феникс не се којзнае што сјајни во одбрана, плус сега со Антони на клупа барем во напад би требало да бидат добри.....е сега што и во одбрана ќе примаат кошеви како луди тоа е друга приказна веќе.
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
патем, имате многу добри стримови на livetv.ru/en/ за кошарките, па изволте :)
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
патем, имате многу добри стримови на livetv.ru/en/ за кошарките, па изволте :)
Да си здрав и жив.

Патем ЛА без проблем че тепа денеска и тоа очекувам до 120ка да појда.
А за погоре члеонот што рече за Портланд, не мислам дека че излези така али ајде навивам за тебе. :)
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
за тие што играат онлајн, за вечерва, со малку експериментирање и систем со фиксеви (2 фикса + 1/3) :)



ако ги фатам оклахома, никси и уште една ги враќам парите, ако фатам повеќе повеќе :) (нормално играв и 5/5)
Сите овер влегоа, освен таа андер, отсеа ич не играм андер, сите излегоа над 200, доста ефикасно ноќеска
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.627
Да си здрав и жив.

Патем ЛА без проблем че тепа денеска и тоа очекувам до 120ка да појда.
А за погоре члеонот што рече за Портланд, не мислам дека че излези така али ајде навивам за тебе. :)
Лејкерс јас ја имав овер 203.5 поени. Поклон кога станува збор за дуел на овие две екипи. Ги фатив Никс овер 92.5 и ЊуОрлеанс овер 90.5 али јбг ме заеба Далас, ги имав овер 91.5 а тие дрвата во второ полувреме дадоа само 34 поени :tapp:. НБА-ва му е мајката само на поени инаку конечен тип тешко е, има изненадувања или пак мали се коеф. Макс вака по 4 утакмици се годат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom