Svior.com

Член од
31 мај 2009
Мислења
72
Поени од реакции
30
http://svior.com/bonus.php?ref=8383 Ако сакате да се зачлените направете профил преку овој линк и информирајте ме.
Свиор е социјална мрежа и е формирана во Америка работи веќе 6 години на овој принцип:
Најпрво што треба да направиш е да се приклучиш и направиш профил на линкот што го имаш погоре, и афтоматски си реферал на некој кој ќе ви ја понуди оваа работа, веднаш го правите следниот чекор и одете во прифил табот каде што имате да ги потполните вашiтие лични податоци и поставете слика за да може вашиот спонзор да знае кој реферал сте поточно.Кога ќе се логирате имате да избирате пакети со кои можете да купите реклама и ја местите аутоматски да работи за вас. Пакетите се со вредност од 25$,150$,300$600$1000$,1500$,2500$, јас ви го препорачувам пакетот од 25$ ,разлика помеѓу овие пакети е тоа што во поголемите пакети ќе ви овозможат побрз почеток. Кога купувате пакет од 25$ со тој пакет (и сите други пакети) сте купиле реклама и ја местите на аутоматска работа поточно таа работи за вас, кога ќе го направите тоа треба да добиете назнаење дека поради тоа што сте ја купиле рекламата Svior компанијата ве наградува 3000$ во наредни 16 месеци и се исплаќаат на 16 помали суми, последните 2 исплати се со 600$ и 500$.Услов за да се добијат тие 3000$ е тоа што треба да се логирате секојдневно на вашиот личен профил и да влезете во афтоматскиот за да ви се одброи циклус дека тој ден вие сте се логирале.Кога се логирате и ги исполнувате циклусите го скратувате периодот за добивање на 3000$, но ако не се логирате секојдневно а тој ден треба да се појави циклусот а вие не сте се логирале самите си наштетувате со тоа што циклусот ќе ви се пушти во работа наредниот месец на истиот датум и тогаш оние 3000$ ги добивате за месец подоцна.Втора работа која треба да ја знаете е тоа што овој период до 16 месеци може да се забрза и они 3000$ да ги земете помалку од 16 месеци.Тоа се случува доколко се определите активно да работите за Svior и почнуваш да зачленуваш реферали пoд твое име и кои ќе бидат претплатени на некој од пакетите, доколку се зачленат преку твојот профил поточно да бидат твои реферали вие од секое членство добивате по 5$.Доколку почнете да се развивате добивате и други приходи зависно колко ви е развиена мрежата и од секој реферал посебно од вашата мрежа добивате секој месец од 4$ до 13$ од првиот ред и 1-7 долараи во вториот ред, зависно колку ќе ви бидат активни рефералите.Овој сајт не функционира како досега познатите начини на пирамида и матрих измамите ,сајтот работи со NETWORK SISTEM од кој заработувачка зависно колку ви е развиена мрежата. Секако ако зачленувате и им помагате на вашите реферали секако вие ќе добиете функција на манаџер а подоцна менаџерството ќе има и свои загарантирани примања од 300+ $ на секој месец.Доколку сакате да работите и се зачлените како мои реферали јас ќе ви помогнам како најдобро да ја развиете вашата мрежа.

За подетални информации побарајте ме:

Контакт телефон: 078308101Facebook профил:https://www.facebook.com/bojanianetaSkype : BojanSvior
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Уф целиот го прочитав,ништо не разбрав ама ако добијам 5 долари и не е битно тоа.
Луѓе оставајте рало и мотики,еве добра заработка. Па ако е така ова лесно (во што се извинувам,ништо не се разбирам)
што ќе ни е Бунарџик, па Штипска зона, па инвестиции во Кавадарци и Гевгелија со странски компании,кога може вака да се дојде до пара и тоа седејќи дома,без плуски на рацете.
Јас би препорачал не фака рекламирање,туку едно 20.000 членови да пуштиш по тоа нашите ниви и компании,да разберат луѓето,
а и ова да влезе во програма на самовработување и може препораки да дава и агенцијата за невработени до својте клиенти.
- Значи 300 долари месечно луѓе, доста работевте 24-30 дена за 200 долари. Еве го излезот од сиромаштијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom