SR_Rd_dn bijons

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.271
Сигурен си дека и е роденден? Јас во март и бев на роденден. Некој од нас двајцата го лажи. Те покани тебе?
,,,,,siguren si deka bila bjonse,,,, sho ke me kani kataden sme zaedno,,,
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Коа видов дека пишала, мислев дека стаила close-up слики од породувањето, без спојлер, нормално.
Среќен роденден, Beyonce и да ти каже чичко Almeida нешто мудро - "ќутењето е злато".
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.809
Коа видов дека пишала, мислев дека стаила close-up слики од породувањето, без спојлер, нормално.
Среќен роденден, Beyonce и да ти каже чичко Almeida нешто мудро - "ќутењето е злато".
... пријателчево @shutrak без консултација „ме бабна на тапет“ на форумов, ама јас сум крива, оти во моментот бев зафатена, па не го кренав фонот и тој вака ми возврати, инаку ако честитката ти е искрена, ти благодарам за истата @Almeida !
п.с.
некои работи луѓето можеби ненамерно ги прават, не знаејќи дека можат со тоа многу да повредат, конкретно Ти! :(
Ти шо години си чупе? Мажено си? За другар прашувам.
... нека се јави другарот... така ме научи една пријателка! ;)
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
... пријателчево @shutrak без консултација „ме бабна на тапет“ на форумов, ама јас сум крива, оти во моментот бев зафатена, па не го кренав фонот и тој вака ми возврати, инаку ако честитката ти е искрена, ти благодарам за истата @Almeida !
п.с.
некои работи луѓето можеби ненамерно ги прават, не знаејќи дека можат со тоа многу да повредат, конкретно Ти! :([DOUBLEPOST=1543517930][/DOUBLEPOST]
... нека се јави другарот... така ме научи една пријателка! ;)
Јас ти честитав, прво и основно, а постот е у духот на секојдневната комуникација и нема простачка навреда.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.809
Јас ти честитав, прво и основно, а постот е у духот на секојдневната комуникација и нема простачка навреда.
... ај можеби некогаш ќе ти кажам на што мислев! како и да е благодарам за честитката! (y)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.809
B

Bafra

Гостин
...благодарам гајс!
п.с.
ебаго, не е сапун да се троши! :sneaky:
п.с на п.с.
и сапунот веќе не е тоа што беше, стана течен и само се дополнува! :D
Човекот честиташе роденден и тоа да си дајш сигурно се однесува торта да му дајш, а ти одма на друго мислиш :rolleyes:

Среќна да си и уште многу години на форумов да споделуваш од твоето ценето знаење (здравје), а и од бисерите на други теми :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom