#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Немој ни да се мачиш,сите знаеме дека го срамат светото име ВМРО,она под кое Илинденците живот дале за Македонија.
Тие тоа име денеска го користат само за да наоѓаат овци за стрижење и да перат пари,да соберат што повеќе моќ,а знаеме тоа име колку значи за Македонецот.
Јас сум таму и ти гарантирам дека на никаков начин не го срамам името на ВМРО.
Офтопик сме и нема да коментирам понатаму.
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Мораме да го пратиме настанов и баш ме интересира дали влијателниве ке кренат џева како за Мартин (што беше во ре)д но и сега треба исто. Каде е Кико? Луѓе во која држава живееме каде се медиумите да излезат со слики од Кико на ТВ?
што е сеа муабетот со Кико ? ?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Дечки како денеска.....мене ми скрена твитерот неможев ни ретвит ни ништо да правам......
 
H

HITCH

Гостин
Детето Кико е најдено! Тоа е дете со пречки во развојот и сега е добро. Се` што знам е дека имаше акција за собирање облека и финансии, ама не знам до каде е тоа.

Вратете се на темата.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Иначе да не ми се смеете оти користам хаштагови како #imissyou и #ishouldvekissedyou од причина што се кај мене worldwide trending и ги користам за повеќе луѓе да видат.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Не се секирајте момци и девојки, утре е денот!

Утре Јанко ќе иде у етер, а од тoa погoлема можност за ширење на иницијативава нема!!! него го гледаat многу луѓе, ако нејќе да објави у емисија за нашава акција, ќе се јавам јас (или татко ми ) и ќе мора! BUHAHAHAAAAHAHAHA!!!!!!
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Your account is suspended and is not permitted to send Tweets. Learn more

Опа го лапнав а :pos:
И јас исто, а немаше ни минута откако го ослободив профилот од вчера... И сега нов аccount?
А замисли по еден @....... ваков праќав
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
ај пошо врска си неам на твитеров , појасни како репорт да напраам ? :D
Над тоа каде пишува колку твита има, колку го следат и колку следи најгоре, над него има едно иконче со глава. Стисни на него и опции за блок и рипорт. Рипортот ти е најдоле.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: 'A'

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Главата ме фркна мене више него правете 2-3 мин. пауза после секој твит да не ве суспендираат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom