#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Не можам, ја блокирав. :)

Мораме да го пратиме настанов и баш ме интересира дали влијателниве ке кренат џева како за Мартин (што беше во ре)д но и сега треба исто. Каде е Кико? Луѓе во која држава живееме каде се медиумите да излезат со слики од Кико на ТВ?
 
H

HITCH

Гостин
Oвој ако не е Princ да ме плукнете, незнам зошто ама така мислам....
Не знам кој е, ама после „муабетот“ што го направивме `ко бајче бев мирна. Одамна не сум подрала некого толку слатко. :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Taka e!!! Naskoro ke napravam peticija VMRO_DPMNE da go otstrani VMRO od nivnoto ime bidejki go zacrnuvaat toa sveto ime i zacrnuvaat se za shto stoi toa ime.
Немој ни да се мачиш,сите знаеме дека го срамат светото име ВМРО,она под кое Илинденците живот дале за Македонија.
Тие тоа име денеска го користат само за да наоѓаат овци за стрижење и да перат пари,да соберат што повеќе моќ,а знаеме тоа име колку значи за Македонецот.
 
Член од
20 декември 2008
Мислења
593
Поени од реакции
1.192
Уфффф овој Миленко СВИЊАТА да го знам кој е одма идам со тенкот што го чувам дома (нели пошто сум сиромашна и неам пари) и го газам, да му ебам све живо на него, уствари исламистите да му ебат
 

makedonec_bt

Проф. по улични науки
Член од
15 април 2012
Мислења
146
Поени од реакции
102
Да да сигурно :D

и тогаш мрморецот....
sakam da vidam dali ima nekoj shto go podrzuva ova kako shto kazuvaat deka i radikalniot islamizam bil losh i za niv i deka sakaat i tie mir i sozivot pa sakav da vidam dali gi ima i tuka oti ne gi gledam onie platenicite na dui, dpa i pdp od temata za ubistvoto na 5te deca
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Мораме да го пратиме настанов и баш ме интересира дали влијателниве ке кренат џева како за Мартин (што беше во ре)д но и сега треба исто. Каде е Кико? Луѓе во која држава живееме каде се медиумите да излезат со слики од Кико на ТВ?
Кој е Кико?!
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Каде е бе репортот? Очиве не ми гледаат веќе ништо!
Не неговиот профил , горе десно , кај шо пише Follow/Following , има сликичка од човек , клик на неа ќе излезе Report ;)
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
107
Tweet и на @jihadwatchRS !!!
Информирајте го Роберт Спенсер!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom