#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
браво на сите.само едно не мие јасно који се тие влијателните на Твитер,посто не го баратам ама ич,се до вечерва:)
Тие шо се спрдаваат со хаштагот, што пишуваат досетки стари библија.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Не се откажувајте од твитање, кој како можи нека твита, мислам немора баш за ова.. ќе се најди и за нешто друго :)
~ADVISOR~ рече досадно му било, а 2-3 профили напраи. :X3:
Ama onoj Poposki grdiot go pogodiv vo srz i me suspendiraa , ama eden profil go povrativ nazad:rolleyes:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
а можам ли некако даму вратам на копилето да му кажам два збора,не го разбирам мн воа твитеров?:P
Да, само стави го во твитот @poposkidimitar
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Борјан Јовановски:tapp: - Најголемата гнаса, соросоид, да му се плукнам во тоа фацата грда, #spreadthetruth
Не не, до некаде добро е ова што ни таа ни таа страна не се обидува да профитира да не речам од иницијативава, поарно нека си плука говедото отколку да рече нешто позитивно па да не окарактеризираат како вакви или такви како прееска што ја скажа една дека сме ширеле радикализам o_O
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Borjan Jovanovski @BorjanJovanovsk
штикла е секси #spreadthetruth


My личи на "угледот".
ПУ БЕ!! Ми се гади од вакви како овој бемкосаниот , племе му јебем соросоидно.. Абе ја незнам шо народ ќе беше ова бе.. па за пари и пол и мајка им ќе си ја продадат. Па ако не сакаш да помагаш барем не одмагај! Ебате тоа кекавите суштества. Ај мрш таму од кај што сте дошле.. а сигурно не е од оваа земја.. оваа земја не раѓа вакви бемкосани моржови!
 
М

Мартин`

Гостин
Се јави и “популарниот и професионален“ новинар Борјан Јовановски да усере и да испадне паматен со твит „Штиклата е секси“ патем да стои хеш тагот со кој твитавме ние. А исто гледам и уште неколку нафурани ликови што мислат дека којзнае кои се и глумат интелектуалци а всушност немаат ни основна почит, како на пример оној со свинската голема глава или штрумфот (само на уши е) Андреј на кој се гледа дека им фали ќотек за да се смират малце и да научат да почитуваат.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.433
luge do kaj ste? jas sega uspeav pak da se uklucam na tviter, ne sum doma... od nikade ne mozev u pm da tvitam
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.433
Ништо толку беше,126 твита и не ми дозволува повеќе !!

Прва прилика и ќе продолжам.

Него има бројки колки твитчиња имаме вкупно,какво е влијанието?
mene pak sega mi dozvoli uste nekoi 20, pak me jebe.... u kurac
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
532
Поени од реакции
614
H

HITCH

Гостин
Пројдов се` до 100 та страна и видов некои... :D али ништо од поголемиве руски и израелски медиуми и сајтови ?
Јас од времето кога праќав петиции, писма, жалби/ молби за Македонија остварив контакт со некои Израелци кој се` уште го одржувам, се` уште си честитаме празници, веселби.. Кога им кажав за нашава акција/реакција само ми одговори ја: ВЕ ПРЕДУПРЕДИВМЕ!

Израелски весници нема да објават, ама можеме да најдеме блогери кои би можеле да започнат нешто. Ми рекоа дека весниците може да спомнат за пресудата или ако повторно се случи нешто, во друг случај рекоа дека нема да се мешаат и сами да си ја шириме веста, а тие само ќе не гледаат од страна.

Сега барам израелски блогери.

За Русија не знам, јас никогаш не сум имала руски контакти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom