South Park

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Што мислите за оваа серија и кој е вашиот најомилен карактер. Јас мора да признаам дека сум зависник од South Park и дека немам промуштено епизода. Е сега лошо е тоа што заврши првата половина од 11та сезона па ќе треба да чекаме до 3ти октомври за втората половина. Cartman rulz.

 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
не ми се верува дека никој не гледа South Park?!?!?! :tv:
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
јас гледав ама сега несо не баш:toe:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ja sum South Park manijak, ama ne mora za toa i da pisuvam deka gledam, neli? :)

I da, Cartman rules.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
И јас сум South Park манијак,Cartman сите го сакаме,ама и другиве не заостануваат,Timmmmyyyy на пример:D
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
abe da ne ja ima nekoj 16 sezona...ако ја има некој или нека прати неккој линк ако знаее од каде да ја симнам
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Не гледам South Park многу многу но ми рекоа дека имало некоја епизода во кoјa што се зафркавале за WoW (World Of WarCraft) па ако може некој да ми каже која е таа епизода која сезона итн :DD За да можам некако да ја најдам и да ја гледам.:D Ај ако знае некој нека пише :D
 

Lunatic

Universal Warrior
Член од
27 април 2007
Мислења
112
Поени од реакции
0
Jas gi obozavam South park....Mi se dopaga serijata sto bese Asses on fire:)
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
DBG напиша:
abe da ne ja ima nekoj 16 sezona...ако ја има некој или нека прати неккој линк ако знаее од каде да ја симнам
16та сезона неможеш да ја најдеш зашто не е направена. Моментално е 11та сезона на половина. Другата половина почнува на 3 октомври. ;)
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
HeRbEs напиша:
Не гледам South Park многу многу но ми рекоа дека имало некоја епизода во кoјa што се зафркавале за WoW (World Of WarCraft) па ако може некој да ми каже која е таа епизода која сезона итн :DD За да можам некако да ја најдам и да ја гледам.:D Ај ако знае некој нека пише :D
еве ја таа епизода -> http://mrtwig.net/ep/1008.html ја имаш и .rm и .avi формат.
btw екстра е :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
HeRbEs напиша:
Не гледам South Park многу многу но ми рекоа дека имало некоја епизода во кoјa што се зафркавале за WoW (World Of WarCraft) па ако може некој да ми каже која е таа епизода која сезона итн :DD За да можам некако да ја најдам и да ја гледам.:D Ај ако знае некој нека пише :D
Се вика Make Love,Not Warcraft побарај си ја на торенти :)
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
знам дека има 15 а незнам дали има и 16,а ако има казете од каде да ја симнам...


Ако зна некој каде мозе да ја најдам нека казе
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
дискот е заебанција или нешто сосема друго. 11та сезона е до половина, т.е. до нејзината 7ма епизода, а премиерата на наредната-осмата епизода е закажана за 3ти октомври годинава.
иначе саут парк рулз, ги имам сите сезони фулка, од прва до 7ма епизода од 11та сезона -)))
шеф рулз -) клик за информации за сите сезони, епизоди и нивни премиери и се` друго за СП.
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
абе бате а долгометражниот го имаш????...
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
да да закон е долгометражниот Bigger,Longer & Uncut...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom