SOTW натпревар #3 [дискусии]

  • Креатор на темата Ivanovska
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
I

Ivanovska

Гостин
whoim1 баш ми е жал ама потписов неможе да се прифати. Едноставно премногу е ист. Инаку јас сум најголем противник на мрчење околу потписите, ама твојот потпис е скоро ист со сликата. Смени го до рокот за пријавување. :)
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Џустинијан, извини ама .пдс фајлови давам само на модератори...несакам некој да ми го краде стилот (иако во овој потпис немаше ич стил) :P патем средив нешто набрзина :)


EДИТ:

Бидејќи неможам да го изменам "мислењето" во темата за пријавување го замолувам модераторот да ја го измени мислењето т.е да го стави потпистот ^^^^горе^^^^ наместо оној што беше :)
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Друже оти мислам дека си ја промашил темата, тоа чоечето (да го речам така) е од gorillaz бендот така ? А тоа нема врска со аниме.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.082
Џустинијан, извини ама .пдс фајлови давам само на модератори...несакам некој да ми го краде стилот (иако во овој потпис немаше ич стил) :P патем средив нешто набрзина :)


EДИТ:

Бидејќи неможам да го изменам "мислењето" во темата за пријавување го замолувам модераторот да ја го измени мислењето т.е да го стави потпистот ^^^^горе^^^^ наместо оној што беше :)
Anime рендери
Твој избор доколку не сакаш да го праиш фајлот да го погледнев . Поз .
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Ми скисна веќе...не правам друга...не се ни пријавувам :eek: патем мислев anime се анимирани ликови :P
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Ivanovska...не ти е лоша креацијата само фонтот ти е wtf и имам предлог га се гласи во анкета а не со постови...а подоле од анкетата да се дискутира за креациите :)
 
I

Ivanovska

Гостин
Ivanovska...не ти е лоша креацијата само фонтот ти е wtf и имам предлог га се гласи во анкета а не со постови...а подоле од анкетата да се дискутира за креациите :)
Знам дека ми е за никаде фонтот, вчера се брзав и заради фонтот ме чекаа пола саат. :D После ќе го поправам.
 
I

Ivanovska

Гостин


Модераторот нека го стави потписов со нов фонт на местото на стариот. Благодарам.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163


Модераторот нека го стави потписов со нов фонт на местото на стариот. Благодарам.
Ова ти е многу подобро патем...да намалеше оптикали или да го ставеш оверлеј(фонтот)...можеби ќе изгледа подобро ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom