SOTW Натпревар #24 [Пријавување]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
А овој претходниов да се доврши ? Оти глеам има 3 пријавени веќе :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
А овој претходниов да се доврши ? Оти глеам има 3 пријавени веќе :)
Не е интересно така, дајте нешто друго..и ни требаат повеќе играчи, досадно е само 3-4ца.
Отворете нова тема во Дизајн каде што ќе ги повикате сите што сакаат да учествуваат со нас
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Се додека модераторите се ладни и не си ја зафатат работата по серизоно овој дел дел од фумот ке биде мртов каков што е во моментот !! Жал ми е затоа што има членови што имаат што да покажат , на кои им е важен дел дизајнот и што можеби само заради тој дел се овде !!​
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
646
Поени од реакции
1.779
Не е интересно така, дајте нешто друго..и ни требаат повеќе играчи, досадно е само 3-4ца.
Отворете нова тема во Дизајн каде што ќе ги повикате сите што сакаат да учествуваат со нас
+1
Не сум некој голем професионалец, али ќе се потрудам да ви парирам... :)
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Ајде бре имат некој да отворит тема или немат !!​
 
B

BrunoFresh

Гостин
Ами јас очекував Понеделникот да отвори некој..сеа што правиме?
 
B

BrunoFresh

Гостин
Јас сум тука само со сменато име
(Лубрикант)

Да си знајте :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Ајде од овој понедлник...
Темата: Abstract

Можи? Да отворам теми?
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom