SOTW Натпревар #24 [Пријавување]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Што бидна со темата и со дизајнерите наши , ајде каде сте ? Расположете се за дизајн и за добро дружење !! Многу мртов ми изгледа овој дел од форумот , а башка гледам има добри дечки , се знаат они кои се и се што можеме да направиме за дизајнот на КАЈГАНА !!​
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Некако кога не се случуваат натпревариве сите имаат желба...а кога ќе се отворат теми се чека до последна минута за едвај да има 2-3 натпреварувачи :icon_lol:
Ако толку сакате отварајте теми слободно, само следете ги правилата.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
На погрешно место го поставив прашањето :icon_lol:
Кој е ЗА, идеа за тема или пак нов тип на натпревар (било што ) нека пише на темава за дискусии :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
Прилично имам заборавено да работам во фотошоп (не дека некогаш сум знаел :D), али ајде ќе ви се придружам и јас :)

Предлог тема, ракомет...тоа е најактуелно деновиве :)
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Епа ќе сака некој да ги отвори потребните теми недела вечер..? :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom