SOTW Натпревар #21 [Дискусии]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема : Крајот на светот

Дискусии, жалење, критики тука.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Ее немој да ме јебеш бе ,тролуу . . :D Дајте да направиме еден асален натпревар додека има заинтерсирани :свиркам:
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.335
Поени од реакции
6.985
Ама темиве се....
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
па се знае дека се шит темите кога сакавте предлог од мене што друго очекувавте :noze:
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.335
Поени од реакции
6.985
Твој избор беше? :O
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
NelTu Што не кажа дека темите се тапа и затоа ниту еднаш не се пријави...ќе направевме некоја тема по твој вкус :)
Ако имате намера да се пријавите и нешто не ви е јасно, сакате да дадете свое мислење за дизајнот на некој од пријавените..ок, ако не воопшто не коментирајте..
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Има ли намера уште некој да се пријави ..а нема време ? Ако има уште двајца да продолжиме рокот на пријавување до утре 12ч..
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
еее чекај немој да си отварал тема за гласање уште вечерва, ќе склопам нешо набрзина иако во потпината сосотјба :noze:
--- надополнето: 18 август 2012 во 01:32 ---
еее чекај немој да си отварал тема за гласање уште вечерва, ќе склопам нешо набрзина иако во потпината сосотјба :noze:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom