SOTW Натпревар #21 [Дискусии]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
И сеа за кого да гласам ? Ми го нема фаворитот во темата за гласање :(
I'll be back :D
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Превод на ова 'SOTW'? :D

i'm too lazy to google it
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
Текст ефектите секогаш наместо , браво инфекцијо :) me gusta
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.704
Ех, чекав последниот ден да направам и немав време, инаку Јустинијан најдобар :icon_lol:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.985
Поени од реакции
3.721
Инфект без навреда ама најбатал е твоено :P
 
B

BrunoFresh

Гостин
Trebase veke da bide otvorena temata od pobednikot Лубрикант..pa pokasno ili utre rano neka otvori ..
Па ти дека рече до понеделник е си реков дека ќе ја затвориш, па јас да отворам. Ајде сеа ќе отворам пошо идам на пат 2-3 дена
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom