Soligor AF MC 75-200mm f/4.5 Macro -Sony mount

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
soligor af 75-200mm f4.5 -Sony mount, во топ состојба !
цена 5000 ден !
тел.070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom