Shoegaze/Dream pop

Член од
5 септември 2014
Мислења
109
Поени од реакции
209
@beachfossils браво за изборото :) Одлични бендови, воедно еден од ретките луѓе што ги зачекувам а ги слуша сите три.

Да се надоврзам и јас.

хахах браво и за тебе и овие ги слушам, баш ми е мило шо имало и македонија луѓе шо ги знат овие бендој :) чим ги знајш крафт спелс мора и овие да ги знајш
и морам со ова да те поздравам, сите на едно место :)
 
Последно уредено:

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.179
Поени од реакции
30.765
хахах браво и за тебе и овие ги слушам, баш ми е мило шо имало и македонија луѓе шо ги знат овие бендој :) чим ги знајш крафт спелс мора и овие да ги знајш
Одличен избор, плус да го додадеме Mac DeMarco

 

Kajgana Shop

На врв Bottom