Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    263
Член од
24 јануари 2021
Мислења
747
Поени од реакции
457
Go davame Alegri, koja ekipa go saka da go zema. Umen, inovativen chuda pravi. Lani bevme 4-ti godinava top 10 e cel. Ova go pishesh ko kje sfatish deka Specia ne e nishto poslaba od ovoj Juve
 

Filip Telford

иначе?
Член од
20 јули 2020
Мислења
5.823
Поени од реакции
37.011
:pos: :pos: :pos: :pos:

Голов за 2-1 лелеееееее ахјаххахахахахаха интересна одбрана на јуве предводена од големиот Бонучи и уште поголемиот Де Лихт.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.343
Поени од реакции
3.397
Лелеее ептен ми е криво што ни Жиру ни Ибра не играа. Греота е како изгубивме бодови против овие мизерии.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.381
Поени од реакции
13.571
Jухухуухухухухуве. И треба да им се слади човек на овакво пропаѓање.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.372
Поени од реакции
10.593
Реал ли е,Специја ли е?
Уста погана....

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom