Serie A 2017/2018

Koj ќе биде шампион оваа сезона


  • Вкупно гласачи
    261
Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
По неодговорен човек немам прочитано на нет.... Марли гарант кога правеле групен проект бил тој што само давал пари за хамер,и откако другите ќе ја завршат цела работа им викал ај потпишете ме и мене. И не презентирал никад.
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Се сложувам со тебе во поглед на продавањето на клучни играчи, и јас сум противник на тој начин на работа. Реал не понижи во второто полувреме кога се испичкарија сите во соблекувалната. За квалитетот може да се дискутира до утре, факт е дека во финалето со Барса кога изгубивме, имавме страва екипа. Поентата е што имаат играчиве и општо Јуве усран менталитет у ЛШ.
не само менталитет, пред се усран клуб!
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.802
Поени од реакции
2.600
не само менталитет, пред се усран клуб!
Ништо не очекував повеќе од човек што има отворено тема
Шо би праеле ако знајте дека утре е крај на светот?
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Ништо не очекував повеќе од човек што има отворено тема
Шо би праеле ако знајте дека утре е крај на светот?
Се гледа дека си за Ѓубрентус..ми копаш по ѓубрето пред 7год кога дојдов на форумот и незнаев шо е како е.. хах кој слаб лик си ти :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
По неодговорен човек немам прочитано на нет.... Марли гарант кога правеле групен проект бил тој што само давал пари за хамер,и откако другите ќе ја завршат цела работа им викал ај потпишете ме и мене. И не презентирал никад.

Gore dole si u pravo, osven za prezentiranjeto. Uvek sum prezentiral ja :)
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.802
Поени од реакции
2.600
Се гледа дека си за Ѓубрентус..ми копаш по ѓубрето пред 7год кога дојдов на форумот и незнаев шо е како е.. хах кој слаб лик си ти :)
Ептен сум ЗНАЈШ и самио' ама неје крај на свето'
 

Pece4ever

Скопјанишен
Член од
19 ноември 2009
Мислења
576
Поени од реакции
186
Како Пачино и Дувал се од КУМ филмот
 
C

Castiel

Гостин
Fassone: "I am astounded by these declarations. It's unusual to attack other clubs like this in Italy. This is not the style. Secondly for the inaccuracies in those statements. I was astonished. Were ready for a confrontation on the balance sheets of Milan and Roma. Milan go forward, of course. These words were just a shock. I'm in Italy if he wants to meet. I work 20 hours a day for Milan, if he wants to meet and discuss balance sheets, he's welcome. Фасоне по плачењето на преседателот на рома.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom