Screenshot за најнабилдан херој во DotA

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
ццц реков иронично бе :pos2:
па му треба манта стајл а го нема.. зедол vanguard:nesum: mkd 2 players ftw
Vanguard,некој лош мкд2 room фетиш е изгледа.Но најјако е што има склопено s&y на тракс :):)
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
1
GEGO levithian no dager? no shiva? bravo toa .. dva vanguardi prodolzhi daigras dobro e ! ABER NEMASH!
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
1.322
Немам играно многу ДОТА (максимум 100 саати) али Магнус дефинитвно рулз !
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.229
Поени од реакции
335
Еве нешто од мене Сларк 1в1 против Кентаур
Имав едно 10тина птици како што гледате ми носеа владимирот :)
capture1sp.jpg
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
ubica prva klasas.jpg Е сега комотно можам да се откажам од дота :D Ми се исполни желбата :D
 
На врв Bottom