RENTAM...M.....

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
AJDE luge,ova e tema za rentanje,koj ima nesto da renta neka pise tuka

RENTAM...M..... Слика6279[1].jpg Слика6279[1].jpg zatoa sto sostojbata posle dozdovite e alarmantna.
citam po pecatov i drugi mediumi i razni oglasi deka se te nesto se RENTA, T.S. iznajmuva po naski.
Nekoj izdavaat T.S. Rentaat prazni stanovi i vikend kuki,nekoj Rantaat avtomobili,djipovi a bogami i avioni. a drugi pak Rentaat i zeni(pu,pu zar i ova go ima).
Pa zatoa i jas da ne ostanam pokuso eve resiv da RENTAM....MOTIKI.
Sto e razlikata pomegu ova moe rentanje i toa pogore.
Tamu kaj niv mora da platite i toa debelo za REntanje na nekoja stara kola ili stan so pogled vo drug stan.
E ama kaj mene ne e taka i imate izbor.
Potocno ne davate nisto za rentanje na mojata svoina tuku dobivate nagrada za pravilna nivna upotreba.
  1. Rentam (davam na zaem) golema MOTIKA i za eden cas pravilna i detalna upotreba na pravo mesto davam-nudam edna limenka pivo,za celodnevna angaziranost okolku vasata zgrada so golemata Motika dobivate paket-gajba so pivo.
  2. Rentam (davam na zaem) mala MOTIKA i za eden cas pravilna rabota so nea na pravo mesto vo najbliska vasa okolina,davam-nudam edna limenka koka-kola,a za 24 casa aktivna upotreba na istata dobivate cela gajba so ladni limenki Koka-Kola.
  3. Pobrzajte Motikite se ograniceni.
  4. Ke zaboravev za malku gratis so bilo koja MOTIKA dobivate i gratis grebalka-grebulja,najnov proizvod od nasata paleta na proizvodi.
  5. I cekajte toa ne e se, so sekoja MOTIKA doaga i besplatno ne edno,tuku dve pakovki krema protiv pluskavci na racete i upustvo za upotreba.
  6. Ve ocekuvame na mojte dezurni telefoni,kade specijalna komisija ke gi razgleduva vasite baranja za RENTANJE na ovie MOTIKI,sepak vo mala prednost se novovselenite ziteli.

Слика6279[1].jpg
 
Ф

Флеш

Гостин
Анче е легенда наша форумска .... Јебо вас ако му ја избришете темава ....
Чиче ти си легенда :LOL::LOL::LOL:
Кои јаки теми урнебесни вадиш :LOL:
После трите слики,оваа ти е пооргинал :X3:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom