Rаgе cоmicѕ & memes

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.541
g1369845845785475252.png
g1369845716986084673.png
g136984681382985980.png
g136984686784438067.png


Ова ќе го сфатат само тие што ја знаат дотичната, а за останатите, се работи за женската верзија на Сталин, во секое школо има по некоја таква, so I`m sure you can all relate to this.g1369848861623597998.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom